Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kérdésem van a lányoktól es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem van a lányoktól es fiuktól is. Kérdésem a fiúktól: Melyiket választanátok? Szerelmet vallanátok helyettem az első lánynál? Vagy várjak? Kérdésem a lányoktól: Ti mit csinálnátok, ha egy olyan fiú szerelmet vall nektek. Aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval...egy új iskolába mentem kb 1 éve...


Itt nekem nagyon megtetszett egy csaj. Kicsit hasonlítunk egymásra, de sajnos kevésszer szól hozzám...


Egy másik csaj pedig tudom, hogy szerelmes belém, mert elmondták a barátai, és...hát látszik is rajta...viszont vele jobban hasonlítunk, de nem olyan szép...


Szóval...


Kérdésem a fiúktól: Ti Melyiket választanátok? Vagy várnátok másra?


lányoktól: Ha nektek 8.-ba lenne egy fiú, aki nektek szerelmet vall, de nem tetszik nektek...mit csinátok?



2016. ápr. 13. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szépen megmondanám neki, hogy én csak barátként gondolok rá. Nem lenne harag, nem égetném be, se semmi ilyesmi. Ja, és ha elfogadsz egy jó tanácsot: Ne az alapján dönts, hogy melyik lány a szebb, hanem hogy melyikkel érzed magad jobban.

16/l

2016. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot..., de a másiknak szerelmet valljak? Nem fog utána cikizni meg stb:.?
2016. ápr. 13. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vallj neki szerelmet, mert nem vagy belé szerelmes

Amíg elgondolkozol, hogy kit válassz, az bizony nem szerelem😊

Egyébként lányként én is finoman hárítanék

2016. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmes akkor nem fog cikizni..de te ismered jobban
2016. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 avanti ragazzi ***** válasza:
2 élű penge :) aki szerelmes beléd annak tartsd fenn az érdeklődését és közben óvatosan közeldj a másik felé ha érdekled a másikat akkor az elsőt hagyd ha nem akkor ha jól csináltad még érdekled az első ;)
2016. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha normális, nem fog cikizni miatta. Sok sikert.:)
2016. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt a lányt választanám, amelyik szerelmes belém. Persze csak ha én is szeretem őt.
2016. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Főleg az avanti razzinak!
2016. ápr. 14. 06:26
 9/13 anonim ***** válasza:
azt írod a másodikkal jobban hasonlítotok. szerintem ne törődj vele, hogy nem olyan szép. tölts vele több időt, ismerd meg, adj neki egy esélyt, hogy megkedveld te is őt. ha sikerül, akkor inkább vele jöjj össze, mint a másikkal próbálkozz, aki jobban tetszik neked, de érdeklődést sem mutat irántad és kevesebb a közös is bennetek...
2016. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, amelyik szeret, a külső nem minden! De csak óvatosan közelíts felé, mert ha mégsem jöttök össze, akkor legalább ne törd össze a szívét.

Ha nekem vallana szerelmet, nem cikizném, finoman elutasítanám, de én 24 vagyok, és hát a mai fiatalok...passz. De miért akarsz szerelmet vallani, ha csak tetszik?

2016. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!