Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lány vagyok. Az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Az évfolyamomba jár egy srác. Nagyon tetszik. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
A kutyám megharapta az apja lábát, amikor sétáltattam, és most kórházban van (nem a kutya), aztán amikor bementünk hozzá, hogy a biztosító fizessen, akkor vettem észre, hogy a srác a fia. Észrevett, én meg nagyon szégyelltem magam,aztán a suliban jött rá, hogy én voltam az, mert ott felismert, egy szót sem szólt, csak furán nézett, aztán elsétált. Most mit tegyek?

2016. ápr. 14. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit,hanyagold a fiút. :/
2016. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanyagold
2016. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a sors is így akarta...
2016. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd,egy ilyen butaság miatt félsz?:) Szerintem még könnyebb is a helyzeted,mint annó az enyém.Beszélgess vele.Mit veszthetsz?
2016. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi emberek. szerintem bocsánatot kérek tőle
2016. ápr. 15. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem hanyagold. Eleve mi az, hogy harapós kutyát szájpóráz nélkül sétáltatsz? 16 évesen ha ehhez nincs annyi eszed, hogy normálisan vigyél ki egy kutyát, akkor eltudom képzelni, hogy egy kapcsolatra hogy reagálnál.

Szerintem nőj még egy kicsit és foglalkozz a tanulással, ne a pasikkal.

2016. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!