Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy csaj nagyon flegma egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj nagyon flegma egy jó pasival, az azt jelenti, hogy utálja, vagy, hogy bejön neki a pasi?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó, csaj és van egy jó pasi évfolyamtársunk és nagyon flegma vele a csaj.

2016. ápr. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy utálja.
2016. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Vagy azt, hogy játssza az agyát.
2016. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A csaj szerint jó pasi vagy szerinted?

Attól függ a lány mit gondol róla, de első olvasásra (több infó nélkül) nekem úgy tűnik utálja

2016. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy a csaj egy flegma k*va aki nagyon fenn hordja az orrát és azt hiszi hogy vonzónak fog tűnni a pasi szemében ha bunkózik neki
2016. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenki szerint jó pasi és szerintem is. a csaj szerint, hát azt nem tudom, csak ő tudja.
2016. ápr. 16. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg az is lehet, hogy azért flegma vele, mert nem szimpi neki, mivel a srác - lévén "jó pasi" - eléggé fennhordja az orrát.
2016. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!