Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimnazista vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista vagyok és van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. (egy évvel idősebb). Nem tudom hogy mit kéne csinálnom hogy észrevegyen, nem akarok én kezdeményezni. Valami ötlet hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem adsz neki jeleket, vagy nem kezdeményezel, akkor soha nem fog rájönni, hogy tetszik neked, hacsak nem gonolatolvasó...
2016. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát.... Ha nem akarsz kezdeményezni akkor max a szerencsében reménykedhetsz.... Szóval valamit tegyél érte, nem kell nagy kezdeményezésekbe bonyolódni mint pl elhivni randizni csak ha alkalmad van rá hogy egymás közelébe vagytok (mint pl egy társaságba vagy buszra várva vagy ugyan arra mentek haza vagy ilyesmi hogy ne legyen fura) Vagy ha egy osztályba jártok akkor elkéred a házit utána meg "amúgy mizu?" vagy ha nem akkor rá írsz akármivel csak valami értelmesel különben gáznak fog tartani pl valami ünnepélyel kapcsolatba, hameg megkérdőjelezi hogy miért neki írtál mond hogy más nem írt vissza, vagy a legjobb ha valami buliba keveredtek egymáshoz
2016. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat :) ha mar a jeleknel tartunk akkor pontosan milyen jeleket kene adnom?
2016. ápr. 23. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Kis apróságokat, pl ha rád néz, akkor rámosolyogsz, estleg csavargatod a hajad, szemezel vele, stb... Lehet, hogy semmiségnek tűnnek, de nagyon fontosak tudnak lenni!
2016. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ:

1. Ha egy a baráti társaságotok vagy legalább ismerős szonten ismeritek egymást akkor ahogy az elöttem levő is írta küld pici jeleket

2. Ha viszont még a nevedet se tudja akkor keress pl egy közös ismerőst és egyszer csak úgy menjetek oda hozzá suli szünetben és mellékesen be is mitatjat pl. Vagy csak simán menj oda és mutatkozz ve neki.

2016. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha mondjuk 9.-es vagy akk kérdezd meg tőle h bocsi nem tudod hol a tanári vagy ilyenek :D nézd őt mert azt biztos észreveszi és megjegyez :D szünetben sétálgass arra a barátnőiddel és állj mellé, legyél bátor
2017. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os vagyok most látom már elég rég írtad ezt a kérdést :D azóta összejöttetek vagy történt valami? :)
2017. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!