Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném kérni a segítségeteket, mert fontos lenne! :)


11.-ikes vagyok, és megtetszett egy 10.-ikes lány. Kiderült a lányról, hogy zárkózottabb típus, és még nem volt barátja, ezért a fiúkkal nem nagyon mer beszélni, mert nem tudja mit mondjon.


A legjobb barátnőjével beszéltem, és felajánlotta, hogy segít, de azt javasolta, hogy addig, amíg nem leszek a jó barátja a lánynak, addig ő is ott lesz mindig velünk (és kitudja még hányan).


Csütörtökön beszéltem a barátnőjével utoljára, és azóta nem írtam neki. Szerintetek érdemes lenne ma ráírni? Ha igen, akkor mit? Ismerkedjek vele, vagy ne? Nem lehetne megoldani, hogy kettesbe legyünk eleinte is, ha meglehetne, akkor hogy? Mit hogy kéne csinálni? Nem merek odamenni hozzájuk.


Régebben volt pár nagyon rossz élményem, így már 4 hónapja nem nagyon foglalkoztam úgy lányokkal, de megbántam.


Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm szépen a segítséget! :))



2016. ápr. 24. 16:19
 1/3 anonim válasza:

Szia

Hát elsőre szerintem írj rá. Kérdezd meg, hogy ismeritek e egymást mert neked elég ismerős valahonnan. Beszélgessetek. Aztán suliba már könnyebb lesz odamenned hozzá mivel már valamennyire megismertétek egymást az interneten. Találkozgassatok. Ha nem is tetszel neki elsőre de megismer akkor lehet megszeret. Próbálkozz de ne túlságosan. Éreztesd vele egy idő után, hogy fontos a számodra.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia :)

Az nem szemétség, hogy hanyagolom a barátnőjét? Nem ismerjük egymást nagyon, pár órát beszéltünk, de nem szimpatikus nekem. Csak annyit írjak meg még a barátnőjének, hogy a lány jelöljön be, mert én nem tudom? Vagy még mit írjak meg neki? Azt nem akarom, hogy ne segítsen, mert kitudja, hogy mikor kell a segítsége.


Az a baj, hogy bejárós, ezért suli után mindig egyből megy haza. Azt mondják, hogy tuti nem maradna kicsit sem, hanem egyből hazamegy.


Az a baj, hogy mindennap látom őket, és ha nem írok a barátnőjével, akkor bunkónak fog nézni. Ha meg összejön a lánnyal minden, akkor csak elvárja, hogy jóba legyek a legjobb barátnőjével, nem?


Mennyi idő után éreztessem neki, hogy fontos nekem? Ahogy mondta a barátnője, még nem volt barátja, ezért nem tudja, hogy mit hogy kell tenni, ezért élőben nem sokat beszél(ne), fb-n meg igen.

2016. ápr. 24. 19:34
 3/3 gettoqueen válasza:

Először is. Neked a lány fontos, nem a barátnője. Másodszor, hogy akarod meghódítani ha azt sem tudod honnan kezdd? Menj oda hozzá! Tulajdonképpen egy iskolában csak nem fogok perverz szadista őrültnek nézni, aki rituálisan akarná feláldozni egy huszadrangú démoni istenségnek. Kérdezd meg milyen órája lesz, csevegj, aztán mintha csak elfelejtetted volna mutatkozz be:D Legyél közvetlen és elsőre ajánlatos a felszínes dolgokkal kezdeni, de úgy hogy érzékelje, hogy felkeltette az érdeklődésedet.

Azonban ha negatívan reagál 3-nál több alkalommal (a negatív reakció, abban merül ki, hogy egyszavas válaszokat ad, vagy nem is beszélget, nem érdeklődik, szóval lehetőleg próbáld meg leszűrni a következtetést, ha ez nem megy közöld vele a szándékaidat és kényszeríts ki egy őszinte választ) akkor felesleges próbálkoznod, és lányként mondom, állj tovább. /15L/

2016. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!