Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel 2 hete szakítótűnk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 hete szakítótűnk 1 év és 5 hónapja jártunk 16 vagyok nagyon meg visel barátok maradtunk persze meg naponta át jár hozzám az elfejetésen gondolkodtunk már 1 napig tartót nem tudom van ki ut? Nem hiszem

Figyelt kérdés
hogy nem irtunk egymásra mondtam neki ne jöjjön ide soha többet de másnap jött persze hogy be engedtem mert majd meg szakadt a szívem amily óta szakítótűnk fél liter mézes whisky el meggy és nem tudom meddig tart ez szeretem ö is szeret el felejteni nem tudjuk egymást annyira össze köt a szivünk még hétvégén munka közbe is ö jár az eszembe szóval nem tudom mi tévő legyek egyébként soha nem ittam még egy sör se anno szerintetek mi legyen? Mert tutti hogy ha igy meggy tovább én tönkre meggyek

2016. máj. 7. 01:59
 1/7 anonim válasza:
Ha szeretitek egymast miert szakitottatok? Ha meg megvannak az erzesek, probaljatok meg ujra. Az alkohol pedig nem megoldad, hidd el nekem.
2016. máj. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis nyelvtan se ártana.
2016. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezért mert sokat veszekedtünk
2016. máj. 7. 02:31
 4/7 A kérdező kommentje:
"azért"
2016. máj. 7. 02:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Vedd figyelembe, hogy a gond, a bánat jó úszó!

Nem lehet alkoholba fojtani.

.

Sokat veszekedtetek, ami szakítást eredményezett.

Mi hiányzik mindkettőtöknek?

Ha újra folytatni akarjátok, le kell mondanotok a jövőben a veszekedésről, ha veszekedni akartok, le kell mondanotok a folytatásról.

.

Akár így, akár úgy tesztek is, 16 éves korodban nem érdemes alkoholistának lenni, mert akkor eliszod a jövődet is!

2016. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vita egy párkapcsolat része. Nem lehet élteted végéig rózsaszín ködben élni!
2016. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. kedves valaszolo.... a veszekedés a járás házasság stb. része...ha nincs veszekedés azt jeleniti hogy nem beszeltek eleget és az nagyobb baj...
2016. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!