Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne szégyelljem a vágyaimat? Annyira szeretném, hogy legyen valakim.17/L

Figyelt kérdés

Még nem voltam együtt senkivel, és nagyon vágyom arra, hogy szeressenek, hogy fontos legyek valakinek.

De nem tudok laza lenni, elengedni magam. Mindig olyan érzésem van, hogy túl kevés lennék. És tudom, hogy ez a kisugárzáson is meglátszik, a negatívságom, és nem is szeretem ezt senkinek elmondani, mert nem szeretném, hogy sajnáljanak, viszont ha ezt nem osztom meg, mindig ott bennem egy gát. És nagyon szeretnék csókolózni, a szex is érdekel. De mindig az van bennem, hogy mégis ki akarna velem ilyen kapcsolatba kerülni, olyan, aki nekem is tetszik. Azt látom, hogy az emberek körülöttem a szerelmükkel vannak, a legjobb barátnőm is nem rég talált valakit. Barátokat is nehezen szerzek, úgyhogy nagyon egyedül érzem magam, és nincs kivel elmennem sehova.

Sokan megnéznek, és jöttek is már oda hozzám, hogy szép vagyok, és a többi, volt egy-kettő, aki még tetszett is volna, de annyira zavarba jöttem, hogy kimenekültem a szituációból. Mindig mosolygok, kedves vagyok az emberekkel, esetleg magabiztosnak tűnhetek, sokan bájosnak neveznek, de sosem voltam olyan, akihez könnyű közeledni. Sokáig piszkáltak is.

Egyszer voltam szerelmes egy fiúba, akivel nagyon jóban voltunk, de neki lett barátnője, és nagyon hosszú idő volt elfelejteni. Azóta sokkal nehezebben élem bele magam, mert nagyon félek a csalódástól, hogy nem fogok tetszeni. És tudom, hogy nem kell tökéletesnek lenni, de nem tudom elfogadni magam. Viszont nagyon vágyom arra, hogy szeressenek.


2016. máj. 7. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel csak fiú vagyok. Szerintem nem az látszik meg hogy negatív lennél, egyszerűen csak nehezebb úgy ismerkedni ha nem keresed a fiúk társaságát stb.. szóval nehezebben vesznek észre. Velem is ez a helyzet, csak hát sose ment neke maz ismerkedés :D :(
2016. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék valakit már,volt kapcsolatom és én is féltem,gátlásos voltam most elég laza vagyok,nem idegeskedek annyit ,határozottabban vágok az ismeretlenbe,csak egyszerűen senkit se találok magamnak akivel sikerülhetne :/ 17/F
2016. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy hülyének hiszel majd most, de szemezz magaddal a tükörben :D Valamennyit segít. Én fiúban voltam/vagyok ilyen, folyamatosan csak visszautasítást kaptam (mondjuk az akkori énemmel én se jártam volna), ezért elkezdtem foglalkozni magammal. Mostanra sikerült egy olyan külsőt összedobnom, amire azt mondom, hogy oké, de még mindig nagyon hátráltat a bennem maradt önbizalomhiány. Azt ajánlom, hogy keress valami hobbit és azokban a körökben ismerkedj. Sokkal könnyebb lesz beszélgetni olyanokkal, mint pl egy ismeretlen sráccal. Remélem valamennyit segítettem, 18/F.


Én pl most egy nagyon szar helyzetben vagyok. Egy olyan lány tetszett meg, aki az egyik haverom bnője és nagyon nagy az esélye, hogy kölcsönös. Olyanokat is mondott, hogy ne becsüljem alá magam, ő pl simán járna velem, meg én vagyok neki a második szerelme, folyton nevet a vicceimen, meg mosolyog amikor dumálunk, csak ja, tisztelem a srácot meg minden, ezért nem akarok bekeverni. Pedig nagyon értékes és intelligens lány, ugyan az az érdeklődési körünk filmekben, könyvekben, sportban, mindenhol. Ja... Szívás az élet :D

2016. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló képpen érzek mint te, csak srác vagyok....

Annyi különbséggel,hogy nekem volt már több barátnőm is. De a negatív érzés sajnos megmaradt......Sőt,az egyik volt barátnőm eléggé lerombolta az önbizalmam, a mai napig érzem a hatását.....:/

Ha gondolod, akkor írj privátban és megpróbálok segíteni, vagy segíteni egymásnak valahogy!:)

2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

17/F


Amit irtal az elso resze teljes mertekben jellemzo ram meg az utolso harom sorod is..

Sokak szerint negativ vagyok,nagy reszben ez miatt csak abszolut nem mutatom ki az erzeseim es nem is beszelek roluk.Csak nekem alkalmi dolgok jonnek neha ossze,akkor is ha iszok,mert en nemfogok senkinel kezdemenyezni amig biztosan nem tudom,hogy kellek-e neki.Baratokat meg konnyen szerzek,de lanyokkal nem szeretek olyannal beszelni aki nem tetszik:)

A kerdesre valaszolva konkretan nem tudok amit irni mivel en is ebben a helyzetben vagyok,ahogy le is irtam.Szerintem nem tud erre senki valaszolni te kell valtozz meg ki kell az alkalmakat hasznalni meg lepni kellene.:) Ha akarod irj privatot vitathatnank ezt a temat,hatha segitene Neked vagy forditva:)

2016. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az önbizalmadat kéne egy kicsit megerősíteni mert szerintem túl sokat foglalkozol azzal hogy mit gondolnak rólad ahogy néznek rád és ahogy utalnak dolgokra félsz attól gondolom hogy megismerjenek vagy a visszautasítástól...A lényeg hogy szerintem önmagadat kéne szeretned, mert hogy szeressenek ha nem szereted önmagad, inkább csak furcsán néznek rád...ne legyél túl szigorú magadhoz szeretgesd és foglalkozz magaddal, csinálj olyasmit amitől jobban érzed magad és vegyél be leszarom tablettát...eddig mindenki megtalálta a párját, ne siettesd csak lazán :D
2016. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, látom itt azért megy az önsajnáltatás sokaknak. Én is így vagyok vele, de nem panaszkodok. Teljesen természetes, és nem csak érzelmekkel megmagyarázható. Ilyen korban mindenki vágyik rá, ezzel jár. Azért tűnik úgy hogy mindenkinek van valaki, mert ez a szembetűnő.


A lényeg hogy ez ne látszódjon meg rajtad. Tudat alatt, akárki akármit mond, nekünk az jobban bejön, és a lányoknak is, ha a mi "társadalmi pozíciónk" felett van valaki. Nem azt mondom hogy játszd el az elérhetetlent.


Ezt tudom elég gonosz kijelenteni, de ez sajnos így van. Engem nem érdekel az ilyen, de a legtöbbünket igen. Szóval nem kell feltűnően fiúk után szaladgálni, akármennyire is szeretnél már valakit.


Ha szeretnél még beszélni, nyugodtan írj. Nincs hátsószándékom. 17/f

2016. máj. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Haha! Értem, amit mondasz, és ez szerintem is így van.

Viszont az a helyzet, hogy nem szaldgálok fiúk után, mert nem csinálnék magamból idiótát, és tudom, hogy mennyire fárasztó, ha rád akaszodnak, számomra is nagyon fontos a magán szféra, ezért igyekszem másoknak is teret hagyni. És végül, nem is találok olyan fiút vagy lányt (bi vagyok), akiért érdemes lenne. Mert akiért az lenne, azért nem kéne rohangálni. Ahogy te írod. Próbálom nem mutatni egyébként, mosolygós lány vagyok.Csak túl sok olyan történt, ami miatt nehezen engedem igazán közel az embereket.

2016. máj. 14. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak én semmiféleképp nem vagyok bájos. Nekem a kisugárzásomon is tökéletesen meglátszik, hogy egy cinikus pesszimista vagyok és hogy az emberek nagyrésze számomra csak lélegző húsdarab. De ha vannak is szimpatikus lányok, egyszerűen nincs bátorságom ahhoz, hogy lépjek valamit, mert többnyire idősebbek. A korombelieket nem kedvelem, gyerekesek, éretlenek, az idősebb lányok meg nyilvánvalóan a mégidősebb srácokat kedvelik. Elég kellemetlen szituáció. Szerintem próbálj ismerkedni az általad kedvelt dolgok iránt érdeklődő személyek közt.

16/F

2016. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
itt az idő nyár van
2016. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!