Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiúnak nagyon tetszek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak nagyon tetszek, és meg akar csókolni, attól neki jobb lesz? Többi lent

Figyelt kérdés

Szoval, van egy srác akivel 2x talizunk, de ő már meg akart csókolni , de én azert még nem akartam ebbe belemenni... Aztán ő adott nekem az arcomra puszikat (többször). Ezt azert akarja annyira , mert jó neki?

Ő komolyan gondolná velem... Nekem is tetszik , meg nagyon helyes, rendes, jól néz ki, de valahogy még nem igazán érzek iránta nagy fellángolást.... Szerintetek kialakul ?

Jah és a fiúk miert akarják annyira azt a csókot? Ettől többek?

Köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 9. 21:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Igazából ismerjük egymast, meg el tudunk hülyülni, csak én még nem érzem a csók idejét, viszont ő annál inkább..... De szerintem ő azert is érzi jobban az idejét, mert érez irántam valamit, ez ellenben én még nem annyira :/

2016. máj. 10. 15:24
 12/15 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van
2016. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is nagyjából ugyanez van:D Szerintem akkor menj bele, ha tényleg akarod azt a csókot! Addig nem érdemes:) Főleg, ha nem is annyira tetszik az a fiú!

Én pl. még tuti nem bennék bele a csókba, pedig nagyon szeretem:) Valahogy korai lenne...

Szóval ha már tudod, hogy kellene, akkor tedd meg!:)

16/L

2016. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! :) majd kiderül h mi lesz :D
2016. máj. 15. 12:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nem lesz jobb csak rosszabb lesz es meg aides is lehet a csokolozastol de ne aggodj ez csak az esetek 96%ban fordul elo
2017. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!