Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik. Sokszor beszélünk facen akár este fél 12-ig is, de bent a suliban alig néz rám. Néha pár pillanatra összeakad a szemünk, néha szépen néz rám, néha meg ez a menj már innen a francba nézés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
MINDIG a legjobb barátnőjével( legyen Ági) van és így nem nagyon tudok vele személyes dolgokról beszélni. Sokszor beszéltem vele is, mondtam is neki mit érzek, (lehet hiba volt), de nem nagyon akart segíteni csak ez a "biztos menni fog" duma. Nem vagyok az osztály szépe, egyszer a többi srác viccelődött, hogy Ági szerelmes belém, erre megszólal velem semmi pénzért. Csak reméltem hogy nem hallotta a kiszemelt. Gondoltam rá, hogy kicsit durvítok magamon viselkedésben( eddig vicces kedves voltam, de sokszor beugatnak). Nem tudom elhívjam-e csajt, mert az se hiányzik, hogy kiröhögtessem magam. Szerintetek? 15/f

2016. máj. 11. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Közömbös vagy számára, vagy feladod, vagy valamivel nagyon el kell csavarnod a fejét. Például ha hirtelen híres sztár leszel vagy milliárdos.
2016. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elmondom neki, és lesz ami lesz... csakhát nagyon tetszik...
2016. máj. 11. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárhogyan is döntesz,légy magabiztos,egy csajnak egy domináns alkat kell(legtöbbnek),a szépség másodlagos,ne félj félrehívni,ha beszélni akarsz vele,s ne félj a visszautasítástól sem,ne mutasd ki hogy mennyire fáj,ha netán nemet mond.
2016. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keep calm, nyugodj le, add magad, es meg varj vele.. ezt a dolgot ha elobb mondod el elrontottad, ha keson akkor is, ezt pontosan kell idoziteni.
2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ezt az osztálytársas dolgot soha nem fogjátok fel, hogy osztálytárssal ne nagyon kezdjetek már?
2016. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!