Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jobb, ha valaki kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb, ha valaki kicsit féltékeny vagy ha abszolút nem?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyáltalán nem féltékeny vagy ha csak kicsit féltékeny. Utóbbit úgy értem, hogy kicsit rossz érzés fogja el mikor valaki megkörnyékezi a párját, de amúgy nem kutakodik meg semmi ilyesmi.
2016. máj. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit feltekeny nincs!
2016. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnek van igaza. Vagy FBI nyomozo vagy nem szeret...
2016. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat szerintem azert van atmenet...
2016. máj. 13. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van átmenet. Ha valakit igazán szeret egy ember, akkor talán nem is létezik, hogy egyáltalán ne érezne kellemetlenséget, ha valaki "megkörnyékezi" a párját. Még akkor is kellemetlen egy kicsit, ha tényleg maximális a bizalom a pároddal.
2016. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!