Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám ezt helyrehozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ugy nezett ki h osszejövünk de ma beszelgettunk es az egyik uzenetére nagyon rosszul reagáltam.(nem akarom részletezni) Nagyon haragszik rám és azt mondja hogy baratsagnal igy nem lesz tobb koztunk ha mindig elrontom..Az érzéseimet leirtam neki de meg nem latta. Hogy tudnam elmondani neki h én azt az uzenetet mashogy ertettem? Valahogy meg kell ezt beszelnem vele mert én igy nem tudok élni..
2016. máj. 15. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A dolog első felét beszoptad, a második felét pedig előszóban tudod jóvá tenni. Bocsánatot kérsz tőle, és hagyod csillapodni a dolgot, egy ideig nem vallod be neki az érzéseid.



És egyébként is, a facebookos beszélgetésekkel óvatosan, a nonverbális jelek hiánya konfliktusokhoz vezethet, meg amúgy is:


Ne facebookon valld már be neki, hogy tetszik, istenem :D

2016. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!