Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éreztétek magatokat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztétek magatokat, vagy hogyan dolgoztátok fel az első szerelmi csalódást? Amikor összetörtetek?

Figyelt kérdés

Én most becsapottnak érzem magam. jártam egy sráccal. hát az úgy volt, hogy már 3 éves legjobb barátok voltunk, aztán 3 év barátság után összejöttünk, jártunk fél évig , aztán kb egy hónapja szakítottunk...igazából nem is tudom már miért... aztán továbbra is legjobb barátok maradtunk... de éreztük ,hogy ez még mindig több... aztán múltkor kavartunk és aztán úgy nézett ki a dolog, hogy minden oké és összejövünk... ő is mondta, hogy komolyan gondolja... ma meg benyögi nekem ,hogy ez nem fog működni, mert a háttérben van egy csaj. :'(

és most nagyon becsapottnak érzem magam úgy érzem átvert engem és szándékosan játszadozott velem és legszívesebben a pokolra küldeném... és szeretem őt nagyon és folyton rá gondolok és működött volna a kapcsolatunk legalábbis részemről hosszú évekig mert annyira jól megvoltunk. és most meg mindent tönkretett!



2016. máj. 18. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok.. és volt már egy hasonló csalódásom de úgy érzem most voltam igazán szerelmes... és ez rosszabb, mint az előző szerelmi csalódásom!
2016. máj. 18. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos volt aki vidáman érezte magát utána
2016. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első igazi csalódás tényleg pocsék. Düh,szomorúság, és csalódottság kavarog bennünk. De aztán átlépünk a holtponton
2016. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én eléggé kivoltam mikor szerelmes voltam egy fiúba ( ő is legjobb brát volt) aztán nem bírtam tovább és azt mondta ne jöjjünk össze mert ha szakítanánk rámenne a barátságunk is. Másnap láttam a legjobb (!!!) barátnőmmel csókolózni...

Sok idő kell mire összeszeded magad, próbálj találni másvalakit aki eltereli a figyelmed róla és próbálj minnél kevesebbet otthon ülni egyedül. NE FOGLALKOZZ A KIS GYÖKÉRREL

2016. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thomika20 ***** válasza:

Egy évig voltam együtt egy lánnyal. Amúgy is alacsony volt mindig is az önbecsülésem és nincs túlzottan jó önképem magamról, ennek ellenére, szerintem jól meg voltunk. Bár fene tudja, szerintem ha nem lett volna jól el velem, pár hónapnál nem tartott volna tovább.


Nagyon szerettem, csalódottságot éreztem, úgy éreztem, hogy becsapott. Folyamatosan azóta is az az érzésem, hogy nem is szerethetett igazán.

Sajnos olyan ember vagyok, aki nem volt sok lánnyal, de pl nekem számít az, hogy kivel feküdtem le, kinek vettem el, etc. És neki én vettem el.

Valahogy rossz belegondolni, hogy ma már mást ölel és hogy mással fog ágyba bújni, mert neki ez az élete.


Valahogy akkor mikor kidobott, úgy éreztem már (eleve előtte is), hogy úgy sem lesz senkim. (De a kor előrehaladtával még inkább).

Nagyon magamba zuhantam és megakartam ölni magam. Ha nem lehetek azzal, aki a világot jelenti nekem, nincs értelme a létezésemnek. Ez volt talán az első igazi gondolatom.


Valaki könnyen túl teszi magát, elmegy, leissza magát és másnap már pozitívabban áll a dolgokhoz, van aki évek múltán is még képes szenvedni.

Mivel már idősödök, nem reménykedem újabb sikerben, hogy barátnőm lesz. Talán a szívem mélyén arra várok most, hogy idővel az élet visszafizesse neki mindazt a szemétséget, amit velem tett. Szerintem sok jó értelmű dologban mellette álltam és kételkedek, hogy ezt érdemeltem volna teljes mértékben.


Valahol picit jól esne, ha valaki újra szeretne. Nem vagyok ám mindig hülye és magamba süllyedt, de azért sokszor van, mert magányos vagyok.

Kérdező, ha volna kedved megismerni írj, úgy se fogja tudni a fene se, hogy rám írtál.

2016. máj. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!