Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy fiúnak, hogy nem akarok kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
Bajban vagy! Pár nap telt el, hogy egy fiú írogat. Az ő részéről komoly a dolog. Teljesen belém van bolondulva, de én nem érzek így iránta. Megbántani nem akarom, de hülyíteni sem.Én nem adtam neki semmi jelet, hogy tetszene. Egy kapcsolathoz két ember kell és nem akarom húzni ezt. Minél hamarabb leakarom zárni, mert nem akarom hitegetni és engem is csak felőröl ez.Hogyan mondjam meg neki finoman, hogy nem akarok tőle semmit? (16/L)

2016. máj. 26. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Bajban vagyok!(bocsi)
2016. máj. 26. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, amit most írtál. A lényeg hogy legyél egyértelmű és korrekt.
2016. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
"van pasim"
2016. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarok semmit tölled."

Mindenkép megfogod bántani mivel visszautasítod. Legjobb megoldás az egyenes út.

2016. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andicika ***** válasza:

Kérdezd meg hogy " mi a véleményed XY-ról? Kicsire bejön nekem, mit mondassz?"

Ha nem veszi a lapot akkor mond el neki az igazat.

2016. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elŐttem szólónak annyit hogy ez baromság. Nehogy azt csináld konkrétan mond meg neki nagyon szar érzés tudom de ez van de minél elöbb.
2016. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 20/F
2016. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!