Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés az első csók?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók? Mármint hogy nyálas vagy kellemes? Ha szeretnétek le is írhatjátok hogyan volt az első csókotok.

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
nekem még nem volt :(( 14/f
2016. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Számomra semmi különös nem volt...

Nem nagy cucc... Az lehet emlékezetesebb meg megmarad de semmi... Tehát ezután lesz még 1000000 másik.

14/l

2016. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem múlt év szeptemberében volt az első. Egy buliban, egy erdőben. Előtte a lány nekem sírta ki a bánatát mert szakított a fiújaval. Miután odaértem a buliba már elég részeg volt. És nagy öleléssel, és szájra puszival fogadott. Hát eléggé meglepődtem, mivel előtte ilyenben nem volt részem, és nem is számítottam rá. Aztán nem sokkal az egyik szájrapuszinál direkt sokáig tartottam oda a szám, és ebből lett az első csokom. Igazából nem izgultam, nem voltam szerintem béna se, és nyálas se volt. Nem volt különösebben különleges. De ettől függetlenül nagyon nagyon jó. Szerintem azért nem volt meglepő és különleges az érzés mert fel voltam készülve milyen lehet. Úgy gondolom "meg voltam érve rá". Utána ezzel a lánnyal egész este együtt voltam, olelgetett stb... meg hát persze sokat smaroltunk. Olyan volt mint ha együtt lettünk volna. Volt benne érzelem. Ezután az este után beszéltünk fb-n sokat. Találkoztam is vele, de ott már nem volt semmi. És facen se beszéltünk utána. Igazából ennyi a történet. Ja, amúgy nagyon szép lány volt. Az én magas igényeimnek is megfelelt. 16/F
2016. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

16evesen,csoppet ittasan valami 19eves csunya novel:DDD

kivitelezes ugy sikerult,hogy haveron aki megjobban keszen volt,leszolitotta oket az utcan.

Nem a legszebb sztori,de vicces es emlekezetes:D

2016. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én első csókom borzalmas volt. :D 15 voltam, buszmegállóban történt. Tudtam hogy meg fog történni. Vártam a nagy csókot, amit láttam már számtalanszor a filmekben. Erre átdugta a nyelvét egyből, rettenetesen nyálas volt. Annyira kijózanító volt, hogy a kapcsolatunk sem tartott sokáig + utána meg sem tudtam szólalni. Tökre sokkos állapotba kerültem. :D
2016. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemreg volt az elso... hat oszinten nem ilyen reakciot vartam magamtol az elsonel

Mert megijedtem,mert a srac csak ugy lesmarolt.Miutan vege volt elkezdtem csal ugy nevetni mint egy idiota:D

A sraccal vegul nem jottunk ossze

Jo volt, az utana levok meg meg jobbak...:)

15/L

2016. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az egy osztálytársammal voltak az első szájra puszik aztán az utána következővel már volt rendes csók is, de azóta csak jobbak voltak.Az osztalytarsamnak még a szájrapuszija is nyálas voltxD A többiben pedig semmi különös nem volt, se nyálas nem volt, se rossz, de az eddigi pasijaimba (4) nem voltam szerelmes.
2016. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem egy nyálassal jutsz partneredként akkor jó is.
2016. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy moziban volt. Ment a film, a srác felé fordultam, ő is felém és bumm :D nyálas volt, de ez van :D 14/L
2016. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Azt hiszem három éve volt, 14 voltam. December 13-án, pénteki napon xD. Volt egy fiú a szomszéd faluban aki udvarolt nekem, nagyon helyes volt :) és pénteken barátnőmmel azt terveztük hogy házibuliba megyünk a fiú falujába. :DD viszont ugye egy suliba jártunk, és az én osztályomnak elmaradt az utolsó órája. Később kiderült, hogy a fiúnak is. Így mellettünk szórakoztak a haverjaival, amíg az egyik azt nem mondta, hogy csókoljon meg. Én itt már lefagytam, de próbáltam elhinni hogy nem fog itt mindenki előtt. De mégis XD elkapott és én gyorsan bezártam a szám, igy ez nem volt igazi csók. Az esti buliban viszont megittam egy pohár k**vaerős szilvapálinkát, és annyira jó kedvem lett tőle, hogy elmentem az előbb említett fiúhoz (HÁZHOZ!!) és mikor kijött, megcsókoltam az utcán és ott csókolózni kezdtünk. Azt hiszem az volt életem legelső és egyben legeslegjobb csókja. Még most is emlékszem, minden apró részletre. Sajnos később nem jártunk... :/

17/L

2016. júl. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!