Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Ez azt jelenti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Ez azt jelenti hogy tetszek neki? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam akivel kb egy hete minden nap beszélünk élőben is de mégtöbbet neten...mindig rámír ha én nem írok.Mindig bíztat. Nem titok hogy én is bírom de ez azt jelenti hogy lehet hogy tetszem ? (Egy okos ,kedves , vicces és aranyos fiúról van szó aki nem olyan menő tipus hanem olyan átlagos srác)

13/L



2016. máj. 27. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
van rá esély, szerintem igen :)
2016. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Biztosan. :)

Ne számítson hogy nem "menő". Az fontos milyen ember. Ha egy megbízhatatlan ratyi gyerek, mit ér, hogy szép a feje meg a ruhája..

2016. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat!:) (azzal nincs bajom hogy nem menő :)) ) esetleg 13 évesen milyen jelei lehetnek annak hogy tetszek neki? (Milyen testi jelek)
2016. máj. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!