Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves fiú vagyok, és tetszik egy 16 éves lány. A lány az zárkózott típus, a barátnője azt mondta róla, hogy nem nagyon beszél egyedül semmilyen fiúval. Ez a szüleinek köszönhető, mert így nevelték fel, és soha nem volt barátja, és szörnyű körülmények között nevelhették fel szegényt. :\

A lényeg az, hogy mit kéne tennem, hogy ismerkedjek meg vele? Ha merne egyedül beszélni fiúkkal, akkor élőben sima ügy lenne, csak elméletileg úgy sem beszél, ha ott van a legjobb barátnője. Facebookon van esély, de én facebookon nem tudok ismerkedni. Mit kéne csinálnom, miket kérdezzek tőle, mire figyeljek, hogy ismerkedjek meg vele?


Nagyon sürgős, előre is köszönöm! :)



2016. máj. 31. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint amit valóságban tennél. Bemutatkozol, köszönsz, elmondod hogy szeretnéd megismerni, érdeklődsz róla, bókolsz neki, érezze hogy érdekled. Ha ezt betartod egy ideig valószínűleg fog benned bízni annyira, hogy személyesen is merjen beszélni veled. Onnantól meg már tudod mit kell :D

A másik lehetőség hogy megbeszélitek a barátnőjével hogy legyen ott vele, és amikor csak ők vannak ott, akkor odamész, és szépen, nyugodtan, kedvesen elkezdesz udvarolni :) Ha látja hogy nincs mitől tartani bátrabb lesz.

2016. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy udvaroljak neki, hogy ne vigyem túlzásba? Az ilyen típusú lányoknál mire kell odafigyelni? :)
2016. máj. 31. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél te a kezdeményező. Legyél vidám és csak visszafogottam kezdj neki. Tudod először csak alap kérdések, hogy vagy, milyen napod volt, milyen órád lesz stb. Aztán a reakcióját figyeld. Ha röviden, félénken válaszol, aranyosan nyugtasd meg hogy ne féljen. Mondd neki pl. hogy nagyon aranyos lánynak tartod, örülnél neki ha megtisztelne azzal hogy többet megtudhatnál róla. Legyél udvarias, ne túl nyomulós, és próbálj meg vicceskedni :)
2016. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már sikerült ismerkednem vele, és látszólag kedvel. :) Puszit és ölelést is adott.


Kár, hogy másfél hét van az iskolából, és lehet utána nem találkozhatunk egész nyáron, mert a szülei nagyon szigorúak. Szerintetek mivel kéne megnyugtatni a szüleit, hogy lazítsanak, hogy elengedjék valahova?


Gondolkodtam azon, hogy össze kéne jönni vele, de lehetséges egyáltalán másfél hét alatt? Vagy ezen a héten?

2016. jún. 1. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A francba akkor elkéstem :( Na sebaj lényeg hogy sikerült :D


A maradék másfél hétben legyél vele minél jobb viszonyban. Közben próbáld rábeszélni, hogy lassan adagolja be a szüleinek hogy van valakije. Nem tudom hogyan reagálnak. Ha nagyon szigorúak/maradiak akkor sajna marad az internet (hacsak nem szerveztek dugi találkákat mikor a szülei nincsenek otthon). Ha jól reagálják, akkor tuti azt fogják mondani hogy szeretnének megismerni ahhoz hogy találkozhassatok.

Esetleg nyári gyakorlatotok nincsen suliban ahol mindketten lehetnétek? Vagy valami klubba belépni, hobbit keresni amit mondjuk a lány szülei is engednének?

2016. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnálatos módon elutasított. Az első nap jó volt, de a második nap nagyon megváltozott, és elutasított. Múlthét óta nem is láttam az iskolában. Állítólag van egy fiú, aki 2 éve tetszik neki, és nem tud tovább lépni, de hallottam azt a verziót is, hogy más pofázott valamit rólam. :\

Mit tegyek, ha azt mondta, nem akar ismerkedni? Nagyon kedvelt, meg minden, de nekem is feltűnt, meg a barátnőinek is, hogy csak úgy egyik napról a másikra megváltozott a véleménye.

2016. jún. 8. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Aucs. :/

Hát először mindenképpen azt kéne kideríteni hogy az álhír vagy a másik fiú miatt nem akar ismerkedni. Kérd meg a barátnőit, hogy óvatosan próbálják kideríteni. Ha csak azért nem beszél mert mondott neki valaki valami rosszat rólad, próbáld bebizonyítani neki az ellenkezőjét. Ha a másik fiú miatt, akkor nehezebb dolgod van, mivel az első szerelmet nehezen felejti az ember. De meg kell próbálnod megmutatni hogy te jobb vagy a másiknál :) Akármelyiket teszed, a barátnőitől kérj segítséget. Ők vannak annyira jóban vele, hogy tudnak hatni rá :)

2016. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!