Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikHUN kérdése:

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam úgy érzem beleszerettem. Nem tudom, hogyan közeledjek felé, próbálok rendes lenni és segíteni neki pl: nemrég volt oszt. Kirándulásunk és a bőröndjét vittem helyette a lépcsőn vonaton fel le Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Kicsit félénk szerény "fajta" lány és nem tudom, hogy közeledjek hozzá?


Lány az osztálytársam!



2016. jún. 1. 19:14
 1/5 anonim válasza:
Sokszor menj oda hozzá és beszélgess vele ha csak egy kicsit akkor csak annyit. Valami olyan témát dobj fel amit biztosan tudod hogy közös pont pl: Osztály kiránduláson bunkó volt az idegenvezető és akkor kérdezd meg hogy ő mit szól ehhez. Egy idő után már neki természetes lesz hogy beszélgettek, de amúgy osztálytárssal nem érdemes kikezdeni mert ha összevesztek vagy ilyesmi akkor nagyon kínos lesz majd egy légtérben lenni vele.
2016. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az első vagyok: Én is eléggé félénk vagyok de velem ez történt amit az előbb leírtam és igy elég bensőséges lett a viszony egy kis idő után. 17/L
2016. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy baj nem lenne ha szakítanánk, mivel 8.-os vagyok és majd most végzek.
2016. jún. 1. 20:19
 4/5 anonim válasza:
Akkor még inkább hajraaa:)
2016. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, kicsit félénk vagyok én is.
2016. jún. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!