Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vicces, kínos, félreérthető...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, kínos, félreérthető sztorik? Például ez.

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akinek bejövök (Ezt tőle tudom :D), viszont én nem szeretnék tőle semmit. Történt nem régiben, hogy vett egy Top Joy-t és nem tudta kibontani mert letörte azt a fém gyűrűt. Megkérdeztem hogy segítsek-e. Kibontottam, odaadtam neki. Megkérdeztem, hogy; na mi van benne? Erre látom a lány full vörös lesz, felém fordítja és ez állt benne: Több is lehetne köztünk. xD Tudnátok hasonló sztorikat mondani? Mert ezen utánna jót nevettem :D és szeretnék ilyen sztorikat hallani

2016. jún. 2. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyet nem de a saját balfa*zságaimról órákat tudnék zengeni :(
2016. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemreg kicsit tul sokat ittam az egyik baratnommel, es hat este volt, es el akartuk kapni az utolso metrot. Rohantunk ahogy tudtunk. Mar mentem vna le az aluljaroba mikor megfordultam es nem lattam sehol a baratnomet. Nagyon beparaztam. Visszarohantam es ratalaltam a jarda kozepen fekve a foldon :D Elesett,es fegighorzsolta a labat meg a karjat de szerencsere nem lett nagyobb baja.Aztan kijelentette h ő nem hajlando gyalogolni.. Ugyhogy felig a hatmon vittem a metroig. Meg szerencse hogy kis termetu :D
2016. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!