Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17-26 éves fiúk! Számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-26 éves fiúk! Számotokra manapság milyen egy tökéletes álomnő? Külsőleg és belsőleg? És melyik az a nőtipus akikre soha nem buknátok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez relatív, mindenkinek más, ha akarod leírom privátban, csak írj pontos tényezőt/ket.
2016. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Külső:Semmi extra elvárás, csak legyen ápolt és ne legyen igénytelen

Belső:Aranyos,kedves,őszinte,megértő,segítőkész,vicces,nem beképzelt, nem anyagias.


Akik soha nem jönnének be azok a tipikus műnők és plázacicák, ribizlik. Valamint a nagyképű, beképzelt nők.

2016. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Álomnő??? Nézzen úgy ki mint Jessica Alba és legyen olyan belső személyisége mint amilyen a filmekben van a "kedves, aranyos, humoros, lányoknak). Ami kb. csak ott létezik :D

Kb. ilyen egy álomnő...

21F

2016. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
A lany aki nem lep felre😍😍😍 Persze legyen szep es torodo, de ha az elso nincs meg, eselye sincs.
2016. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg annyi hogy viszonylag vékony legyen (nem baj ha van rajta pár kiló plusz, de a kövérebb lányok már nem jönnek be, én sem vagyok az), és max vállig érő vagy annál rövidebb haja legyen, nem tetszik a hosszú haj. Külsőleg nekem nincs több elvárásom, minden lány különböző, és biztos hogy mindegyikben találnék olyat ami megtetszene.



Belsőleg abszolút nincsenek elvárásaim a szokásos "legyen kedves, aranyos, lehetőleg ne köpdössön le kisállatokat szabadidejében" közhelyen kívül. Nem akarom meghatározni hogy milyen dolgokat szeressen vagy miről mi legyen a véleménye, szerintem ez hülyeség. Ha jól kijövünk és jól érzem magam a társaságában akkor felőlem lehet valami sátánista szekta tagja is, nem igazán izgat.



18/F

2016. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy olyan lány, aki nem tesz ki ilyen kérdéseket, csak hogy megfeleljen a jól értékelt válaszok tartalmának. Mert az már önbizalomhiányra utal.:/ Legyen önmaga, és legyen ápolt. Ennyi elég is. Persze az hogy milyen az amikor önmaga az is lényeg. De hát nem jöhet be mindenki mindenkinek. Én bevallom őszintén a külsőségek alapján ítélek meg embereket. Sokan ezt nagyon félreértik elsőre mindig, míg el nem magyarázom. A külsőségek a legfontosabb dolgok az ismerkedésnél, kapcsolatok kialakításánál. Az hogy mennyire húzod ki magad, mennyit mosolyogsz, hogyan mozogsz, hogyan használod az arcmimikád, a kezed hogyan mozgatod, a szemkontaktus, mind mind elárulnak dolgokat rólad, a belsődről. Ezért van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Külső alapján meg lehet ítélni embereket, hogy milyenek is nagyjából, a belsővel meg megerősítik, illetve korrigálják. A testbeszédet nagyon nehéz hamisítani, ha valaki csinálja azt meg nagyon könnyű kiszúrni, szóval kb a testbeszéd az a természetéből adódik mindenkinek, hogy milyen a belső énje. Tehát abból meg lehet tudni hogy ki milyen gyakorlatilag. Bonyolultnak tűnik, de ezért van az, hogy néhányan ránéznek egy fiúra, lányra és azt mondják, hogy húúú ez aztán csávó/csaj(tudom hogy lányoknál nem így megy:D)
2016. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó bevallom ez így nem teljesen logikus, a testbeszéd inkább csak azt tükrözi, hogy az adott pillanatban hogy érzi magát a lány, de az elv ugyanaz:D Ha valaki jól játszik a testbeszédével, az vonzó lány lehet.:D
2016. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat,mentek a zöld pacsik.:)

Utolsó:látom te aztán tényleg érted az emberi viselkedést :D

2016. jún. 2. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem a sportosabb, izmosabb :) legyen határozott, de empatikus!

25F

2016. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!