Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Még nem csókolózta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még nem csókolóztam és a barátom szeretne de én félek tőle. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem biztos, hogy erőltetni kéne ezt a párkapcsolatosdit, ha ez még eltántorít.
2016. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne félj az aids máshol terjed

De am tényleg nyugi majd jön magátol és ha ezért elhagy mert szarul csókolsz akk nem is kellesz neki és ígyis úgyis jól jársz

2016. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló 14 éves leszek pár nap múlva.

2.válaszoló köszönöm :)

2016. jún. 5. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csináld, ha félsz tőle. Tényleg így akarod az első csókod, hogy "hát igazából én nem szerettem volna, de a barátom akarta úgyhogy rámerőszakolta"? Akkor csináld, mikor 100%ban biztos vagy benne hogy eljött az ideje és késznek érzed magad hozzá.
2016. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy csókban nem a technika az érdekes, hanem az, hogy ki adja.
2016. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 12 éves voltam anno, és nagyon gáz volt az egész. Aztan mikor jött a komolyabb fiú, nagyon féltem csókolózni vele.

A harmadik barátom 15 éves voltam, és ő 18. Vele megtört a varázs. Fantasztikus érzés, nem kértek és nem adtam. Jött, ahogy az érzések is.

Viszont ez nem jelentette számomra azt, hogy a csókja bevisz az ágyába is. 21 évesen feküdtem le azzal a sráccal akivel nagyon szerettük egymást, és tartott egy jó évig. Nem bántam meg. Szerintem se túl korai se túl kései nem volt.

2021. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!