Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom utálja a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom utálja a legjobb barátnőm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állítása szerint belevisz a rosszba, rosszat akar nekem, félt és nem akarja tönkretenni a kapcsolatunkat, de állandóan azt mondja, hogy vigyázzak vele. Apukám is ezzel nyaggat...Számát is kitörölte. Azt mondja, ő lesz a vesztünk, mit tehetnék?

2016. jún. 11. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ők kívülállók és ők sokkal jobban átlátják a helyzetet mint te. Jobb megfogadni a tanácsukat.
2016. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, nem fogja hagyni, hogy ez a lány közétek álljon. De hidd el, sokszor egy külső szemlélő jobban látja az ilyet. Az én barátnőimről is mindig mondta a barátom, hogy "Miért vagy velük, ha állandóan kicikiznek, gonoszak veled?" mígnem nekem is elegem lett belőlük.
2016. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én nem így látom, sok mindenben segít és nagyon jó ember. Valamivel érettebb a koránál (iszik...múltkor adott nekem egy fél üveggel, barátom megtudta, azóta ki van akadva), és pasizás terén is előrébb van
2016. jún. 11. 18:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként sokszor az én barátnőm is cikiz, de nem hinném, hogy rosszindulatból
2016. jún. 11. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Valamivel érettebb a koránál (iszik...múltkor adott nekem egy fél üveggel, barátom megtudta, azóta ki van akadva), és pasizás terén is előrébb van"


A zárójelben lévő dolog a magyarázat az érettségére??

Azt, hogy iszik (bónusz,hogy lány), pont,hogy nem érett emberre jellemző. A pasizás is inkább éretlen jelző, nekem abszolúte kizáró ok párkapcsolatra egy pasizós lány..

Kénytelen vagyok a barátod és apukád oldalára állni.

2016. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szinti11 válasza:
Szerintem ha tényleg szereted akkor hallgass a megérzéseidre.
2016. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NudliHercegnő ***** válasza:

Szerintem meg ne hagyd, hogy mások írják elő, hogy kivel barátkozz, és kivel nem. Csak azt lehet belevinni a rosszba, aki akarja is! Semmi gond azzal, ha ő szeret szórakozni, és te vele tartalnál. Arra, hogy a szüleid és a barátod féltenek téged, nem az a megoldás, hogy eltiltanak minden ilyesmitől. Igenis tapasztalat kell ahhoz, hogy megtanuld a határokat, hogy eldöntsd, mennyire akarsz 'jó kislány' lenni, és mennyire nem. Mindenkinek meg kell értenie, hogy a te életeddel kapcsolatos döntéseket mások nem hozhatják meg. Ha a barátod ennyi miatt elhagy téged, hadd menjen, hiszen ha te úgy érzed, hogy így, lázadóként vagy önmagad, akkor ne változtass magadon más kedvéért. Persze tiszteld a szüleidet, mert ők már valószínűleg ismerik a piálás és bulizás következményeit, és csak téged féltenek, neked akarnak jót, szóval akármit teszel, ésszel tedd:)


Sok sikert!

2016. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!