Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel beszélgetek. Milyen irányba tereljem a beszélgetést, hogy az jöjjön le neki, hogy tetszik nekem, akár akarnék is tőle valamit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondj neki ketertelmü dolgokat. ha belepirul, vagy nem tudja mire velni, akár ki is fejtheted neki. ha beégnél, akkor meg azt mondod h amugy vicc volt.
2016. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál erre írni példákat??
2016. jún. 13. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell terelni ezt felejsd el...leplezni akarod magad mi vagy te tolvaj?:D. Figyel rohadt egyszerű az egész a nők álltalában csak a szemükre hagyatkoznak néha az eszükre is , de akkor már régen rossz nem valami stabil támaszték. RÁNÉZEL mintha dugnád..tehát "csábosan":D várod a választ , de nem kell beszélni még semmit negatívan néz vissza hagyod, pozitívan rá hajtasz és azt mondod ami jól esik tudom ilyenkor az lenne a legjobb "hallod te tesztel nekem légyszives 5 percen belül vetkőzz le , de ha szopni szeretnél az is jó" minden férfiban ilyenkor ez lefut minimum egyszer. Szóval bármit mondhatsz csak ezt ne tehát kerísd pl ezt körbe...vagy bármit akarsz puhatolózva közelísd meg a saját témádat, és a végén térj rá. Most csak ez egy példa én azt akarom elérni , hogy leszopjon mivel pozití vissza jelzéseket kaptam *de ez mindenre igaz "Szia lehetséges, hogy te így instant megtetszettél nekem, de viszont nem is az a lényeg ,hanem azért jöttem ide hozzád hogy közöljem , hogy k*a szexi a szád , és nagyon jó a kisugárzásod" erre ő "hadjuk már a mézes madzagot" erre te"jajj már ne hülyéskedj inkább igyunk valamit" kicsit berugott erre te mélyebre mész "figyelj ide tényleg nagyon szexi a szád valamit ezzel a problémával kezdeni kéne" ha ivott már eleget akkor szépen félre hívod lesmárolod, és lehúzod a gatyád:D....most ez egy durva pl volt, de vegyük ki az alkholt is belöle , mert anélkül is működik a dolog..de magára arra akartam rávilágítani ,hogy mindent írj körül és egyre beljebb haladj, és benne találod a végén magad! :D lényegében ennyi
2016. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj hívd el randevúra pl: sétálni a parkba beszélgessetek stb majd a beszélgetés alatt mond el neki, hogy nagyon megkedvelted és tetszik neked ő. Dicsérd meg, mosolyogj mond el,hogy nagyon megfogott benne a pl szépsége, kedvessége, mosolya stb és tetszik neked. Nem kell terelni a beszélgetést amikor jön jön, beszélgettek valamiről és a végefele amikor beállna a csend szépen elmondod neki. Ha elpirul mosolyog stb és azt mondja,hogy neki is tetszel akkor sima ügy mond el neki te többet akarsz, azt akarod,hogy a barátnőd legyen a párod, és nem csak beszélgetni akarsz vele. Nyugtatsd meg,hogy melletted csak jól fogja érezni magát stb...és akkor igent mondhat :D
2016. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmit egyértelműen kilehet fejezni, százféleképpen. Persze nem lehet nagyon erőltetni, eközben meg van az, hogy a lány hozzáállásán is érzed, hogy akar valamit, mert úgy beszél veled, mint akit kedvel komolyabban.


Az már egy másik dolog, hogyha azt érzi valaki, hogy eleve közönnyel reagálják le, akkor nehéz erőltetni az ilyen írányú beszélgetést.


Pl. nekem már az is majdnem egy célzás, ha valaki elhív egy kávéra, jó a hangulat, majd azt mondja "menjünk sétálni KETTESBEN..."

vagy

"gyere fel hozzám, legyünk kettesben..."


Szerintem ez is a szolíd formájában eléggé kifejezi:D


Vagy akár, ha simán dicsérgetheted. Ebben a kifejezésben nincs semmi nagy ügy... De viszont, ha nem vesz róla tudomást, amikor ilyeneket mondanak neki, akkor az már azért is lehet, mert nem akar róla tudomást venni:))

2016. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de várok még :)
2016. jún. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!