Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarok összejönni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok összejönni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon szeret engem és hát én is őt, és döntés elé állított, hogy akkor összejövök-e vele avagy sem. Én még a mai napig hezitálok és nem tudok neki se nemet, se igent mondani. Szeretem, imádom, nagyon jó vele lenni de valamiért attól félek ha összejövünk akkor ez hamar elmúlik és barátként is elveszítem ha szakítunk vagy valami. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy kézenfogva sétáljunk az utcán és már nem lenne olyan, hogy én és te hanem csak mi. Ez miért van? Segítsen valaki! 19/f és 19/l

2016. jún. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

És ezt miért nem tudod neki megmondani? Ezzel nem töröd be a fejét, sőt ha őszintén megmondod neki, amit ide leírtál, még jól is elsülhet a dolog.

Egyébként ha mindkettőtöknél megvan ez a vonzalom, akkor kár ilyeneket belegondolni.

2016. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajna, én is így vagyok, csak lányban, (mármint jó vele lenni, de nem érzek szerelmet iránta)

szóval a tanácsom csupán annyi, hogy kérdezd meg magadtól, hogy valóban szerelmes vagy-e belé, vagy csak barátként tekintesz rá?

2016. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha túl sokat gondolgodsz egy dolgon félő hogy rossz döntést hozol. Igaza van az első vlaszolónak. Az lesz a legjobb ha azt elmondod neki amit ide leírtál.

18/F

2016. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!