Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejtsem, vagy kitartsak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem, vagy kitartsak mellette? Már régóta próbálkozom.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe közel egy éve szerelmes vagyok, ő is belém, csak neki el kellett költöznie még az első hónapunkban. Néha találkozunk, de pl. Most ő itt van a barátnőjével, megbeszéltük hogy találkozunk, de még mindig nem láttam, pedig itthon van napok óta.. Face -n se nagyon akar visszaírni, és màr aludni se tudok nyugodtan, mert tudom, hogy itt van mellettem 10 km -re, de nem láthatom. Ha sikerül is elaludnom, vele álmodok. Elképesztően fáj, és nem ez az elsò alkalom, mégse tudom magam túltenni rajta.. Néha ő is így érez ami jól esik, de ilyenkor összeomlok. Volt 2x is, hogy egy másik kapcsolattal akartam őt elfelejteni, ami rövid ideig rendben volt, de végül mindig szakítottam, mert azt a lányt szeretem.. Mit tegyek? Továbblépni nem tudok, vele maradni meg sokszor fáj.. Nem tudok ellent mondani az érzéseimnek, sajnos érzékeny srác vagyok. Napi 24 órába ő jár a fejembe. Amikor alszok, látom őt még mielőtt minden megváltozott volna.. Látom mosolyogni, és remélem, hogy egyszer újra ilyen boldog lesz. Folyton depressziós, ami nekem is nagyon rossz.
2016. júl. 3. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Manapsag mar mindenki mindig elerheto. Ha arra sem kepes hogy visszairjon, akkor valoszinuleg nem sokra szamithatsz.

Tovabb kellene lepned, hiszen meg mindig tavolabb lakik, nem?

Velemenyen szerint idore es uj ismerettsegekre van szukseged.

2016. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem egy lánnyal elfeledni, de valahogy sose jött össze még az új kapcsolat közben sem.. És valahogy újra összefutunk.
2016. júl. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!