Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenet?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon tetszik és ezt ő is tudja. Ma elhívtam hogyha vám kedve és ideje eljönne-e velem fagyizni vagy valahova. De miután írtam neki elolvasta és órák óta arra várok hogy válaszoljon de nem teszi. Nem érdeklem? Valamit tudok vele kezdeni vagy hagyjam? Az a baj hogy évek óta bele vagyok esve és nem tudom más lánnyal elképzelni magam csak vele de le se tojja a fejem.

2016. júl. 8. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen már, hogy látta és nem ír vissza? :O

Lehet valami oka persze... ezt csak ő tudja.

De ha direkt nem ír, akkor hagyd inkább. Nehogy már egy hétig várj lassan egy nyomorult válaszra. Még azt is mondhatná, hogy nem akar menni.

2016. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már látta az üzenetet? Mert lehet meg nem látta azért nem válaszol. Ha pedig látta akkor lehet hogy direkt nem válaszol,mert vagy megijedt vagy nem szeretne veled talalkozni.
2016. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos rossz dolgokat írtál neki 😈
2016. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sose tettem vele kapcsolatban semmi rosszat..De akkor is jobban esett volna egy nem válasz a hallgatásnál
2016. júl. 8. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Akit ilyen, az rohadjon meg! Na... Utolsó, büdös, bunkó paraszt az ilyen! Jól van már, nem találja a betűket, vagy mi az anyja piccsája van? Az ilyenek lányokban mit lehet látni?
2016. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak menet közben olvasta az üzenrtet ès nem tudott akkor válaszolni, aztán mire hazaért elfelejtette...mièrt nem telefonon hívtad? Tudod a számát?
2016. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a mobil számát..igazat megvallva csak a családtagjaim száma van meg.
2016. júl. 8. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Írd neki hogy "de csak ha van hozzá kedved"amikor lányt elhívtam valahova és nem válaszolt ez mindig bevált
2016. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ugy kerdeztem hogy: "Ha van kedved és időd..."
2016. júl. 8. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát az akkor cumi de lehet csak bizonytalan 8-as voltam
2016. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!