Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, nagyon sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon sokat voltunk együtt, szórakoztunk, nevettünk és végül összejöttünk. De jött egy dolog (lent) Mit csináljak? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

Van egy lány... Osztálytársam és egy kollégiumba is járunk.

Nagyon sokat beszélgettünk mindíg, ha nem volt 1.órám akkor bekisértem őt a suliba, buszmgebe lekisértem, nagyon sok helyen voltunk együtt... És ezmiatt nagyon beleszerettem... És ő is...

Aztán ahigy teltek az idők egy márciusi napon bevallottam neki mindent...(ilyenkor is egy romantikus helyen)

Elcsattant az első csók... És a kollégiumba már úgy mentünk vissza hogy kézen fogva... Aztán aznap örült nekünk mindenki és ott voltak körülöttünk ... Mindíg volt valaki mellettünk aznap és főként az ő lány barátai... Ezmiatt szinte nem is beszéltünk aznap csak este egy 10percet amikor már lent a lány szinten se szabadott volna lennem...

Aztán másnap megint együtt elmentünk együtt a suliba... De a suliba megint oda jöttek hozzánk... Aznap suli után mondta hogy ez így nem fog menni...

Ennyi volt....

De azóta lassan fél éve én még mindíg szeretem és egyszerűen nem csinálok semmit sem... Aznap megbeszéltük hogy legjobb barátok maradunk,ilyesmi... De fél éve nem is beszélünk... Én azóta névnapján vettem neki csokit és ennyi... De nem beszéltünk rendesen... Ő nem keres ezért én sem... És ő is így van ezzel ezért nem beszélünk egymással... Nem is ismerkedek lányokkal, nem is érdekelnek csak ő...

Tudja ezt ő is mert több barátnőm is lehetne, de én nem jövök össze úgy egy lánnyal ha nem szeretem... Szóval nincs senkim mert csak őt szeretem...

És már nem bírom... Állandóan rá gondolok szinte... Ha este az ágyban vagyok még be is könnyezek ha vissza gondolok... És most pedig mindíg szeretem... De félek ráírni... Vagy elmenni hozzá... De el is mennék pedig... Csak mégis fél év után úgy keresném meg hogy elmegyek hozzá... Na de máshigy nem lehet... Szóval inkább nem is tudok csi álni semmit sem... Mert ő pedig már nem érez így(szerintem)...

És félek ha pl egyszer felkeresne és beszélnem kellene vele... Mert nem tudnék vele "barátként" beszélgetni...

Szóval mit csináljak? Mintha belennék szorulva... Nem tudok semmit sem... De nagyon hiányzik :/



2016. júl. 11. 03:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes hogy 2 nap alatt elmúlt a szerelem.

Jól értem hogy fél éve nem beszéltetek? Ha ennyi ideig nem keresett magától, akkor hagyd a fenébe mert nem vagy fontos neki.

2016. júl. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő ugyanezt gondolja, nem keres nem vagyok neki fontos írj rá semmit sem veszíthetsz.
2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Írj rá Face-n. Beszélgessetek kicsit, aztán ha nem akarja, előbb utóbb úgyis kinyögi!
2016. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozza! Mit veszithetsz!? SEMMIT! Ha szereted meg ma vagy holnap beallitasz hozza! Elmondtasz neki mindent! Ha osszejottok megint akkor meg szakítások több időt egymásra kettesben! Ha azt mondja, hogy tényleg nem megy neki, akkor eloveszed a laptopod keresel valami jo filmet vagy sorozatot es addig nézed, meg ki nem folyik a szemed!:D nah jo ez vicc volt, de komolyan gyönyörű, hogy fel év után is így beszélsz rola! Szerencsés lány!
2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Így is kifolyik ha olyan filmet lesek :D

Hát sokan mondták már hogy szerencsés és örülhetne nekem. De én örültem és boldog voltam és nem volt szivem elküldeni őket... Ez volt a legnagyobb hiba...

De félek elmenni meg mennék is hozzá.

De hülyének nézne...

Még ha csak ráírnék akkor is nagyon furcsának tartaná... Fél évig... semmit belém rohant 2x meg 3x véletlen leütött, brlekapott a szemembe ,ennyi volt... Ez összesen 5-5 darab bocsánat volt semmi több...

Szóval tényleg hülyének nézne...

2016. júl. 11. 23:35
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose add fel! C:
2016. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy és nem ismerlek. De amit most mondok azt igenis vedd sértésnek! Nem leszek kedves és jófej, mert az a te bajod, hogy azok veled az emberek. Szóval...

FÉRFI VAGY TE? VAGY CSAK EGY SÍRÓS KISLÁNY????? így szeretem, úgy hiányzik, 2 nap után átcs*szte a fejedet ember. Ha hiányzik írsz neki, ha nem keresed akkor meg nem hiányzik.

Tudom milyen ez... ilyen voltam én is, 2 csodás hónapot töltöttem el egy lánnyal, máig úgy érzem, hogy benne lelkitársra találtam volna és abban is biztos vagyok, hogy ő is bennem. De úgy döntött, hogy legyen vége és én hónapokig sírtam utána, leépültem teljesen. Nekem nem jött senki, hogy ezt az arcomba vágja, hogy milyen szánalmas szerencsétlen vagyok. Az voltam, de egy napon úgy döntöttem, hogy váltok és vége az eddigi életemnek. A társadalmunk nem férfiakat nevel már egy ideje sajnos. És az igazi férfiak, az alfák, ők lettek a rosszfiúk akik megkapnak mindenkit. Tudod mit nem csinálnak? Nem sírnak, hogy hiányzik a csaj nekik... hanem megszerzik a csajt, tesznek érte.

Ha el akarsz valamit érni az életben, akkor tegyél érte, mert eltaposnak azok akik tettek már. Ha elég jól tudsz angolul, akkor keress rá a "red pill"re, megtalálhatsz mindent. Ha rám hallgatsz ezt csinálod. Ha alfa akarsz lenni, rosszfiú aki bárkit megkaphat. Aztán lehet beéred eggyel is, de ez már a te döntésed.

2016. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi 22:06-ős vagyok.. ha szereted kapj fel valami normális ruhát, dobj ossze valami kaját, vigyel egy laptopot/DVD-t es állíts be azzal, hogy "nem akarsz-e filmet nezni!? Ennyivel meg tartozol, mert majdnem követted a szemem" kerlek MENJ EL! Ne érdekeljen mit gondol, vagyok hogy mennyire ciki a helyzet..fel éve nem beszeltetek, ennél rosszabb mar nem lehet! Kerlek...kerlek...kerlek... Meg amugy tuti nem 'veletlenul' botlottatok egymásba! A szerelem kincs! Ne hagyd elveszni! MENJ EL! A többi csak kifogás! Menj el mondj el neki mindent! Hogy szereted, hogy hiányzik, hogy nem tudsz nélküle élni! Ha nem olvad el jégből van a csaj!
2016. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6os: én már rég feladtam volna... Csak nem hagyják az érzelmeim amiket érzek a lány felé... :/
2016. júl. 13. 02:13
 10/26 A kérdező kommentje:

7es:

Voltak már egy páran akik ugyan ezt mondták... És igen, tényleg olyan vagyok mint egy kislány...

Én nem tudom eldönteni hogy új élet féle mert egyszerűen újat sem tudok...

Igen... Sajnos igaz hogy a mai világba elég furcsák a fiatalok és a rosszfiúk kellenek akik beképzeltek...

De én nem ilyen vagyok és nem is akarok ilyen lenni... Nekem nem kell más lány... Csak ő...

2016. júl. 13. 02:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!