Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályombol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályombol?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam már vagy 1 éve tetszik és szerermes vagyok belé. Az utobbi 1-2 hétbe jól elvagyunk együtt amiota nyári gyakszin vagyunk.

Elszeretném végre hívni randira.

Honnan tudhatnám meg hogy énis bejövök-e neki?


2016. júl. 13. 22:31
 1/2 October15 ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Nem, nekem nem tetszik egy lány sem az osztályodból....


Pl onnan tudhatod meg, hogy igent vagy nemet mond a randira.. marha bonyolult.

2016. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kérdéseidre a válasz:

1. ha küldesz egy osztályképet megmondom tetszik e valaki

2. nagyon egyszerű. hívd el randira egy kávézóba vagy nem tudom ha gondolkodás nélkül belemegy akkor nyert ügyed van ha nem akkor pedig lehet hogy nem de lehet csak véletlenül más programja van. Ha a harmadszor is elutasít egy randit akkor már majdnem biztos lehetsz benne h nem jössz be neki. viszont erőszakosan ne nyomulj rá semmiképp finoman kell közelíteni ha bizonytalan legalábbis sztem.

Sok sikert!

2016. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!