Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat komoly szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat komoly szerelem 13 évesen? (Egri csillagokból kiragadott jelenet)

Figyelt kérdés

Kb. 11 éves lehettem, amikor olvastam. Akkor valóságonak tűnt, hogy 13 évesen ilyen komoly szerelembe essenek a fiatalok. Aztán pár év elteltével más szemmel láttam már a 13 éveseket, mint fiatalabbként vagy annyi idősen.

Ott van ugyebár Vicuska, aki 13, és Bormemissza Gergely (egyidősek, vagy ő idősebb valamivel, már nem emlékszem pontosan), akik szerelmesek lesznek, majd évek múlva is kitartanak egymás mellett, és a szerelmük is megmarad egymás iránt. Még csak 2 gyerek.

Az érdekes viszont az, hogy én is 13 éves voltam, amikor beleszerettem valakibe, és úgy éreztem, hogy nekem ő kell és kész, és nagyon komolynak tűnt ez a szerelem. És mint utólag kiderült, az is, ugyanis kicsivel később összejöttünk, és azóta is tart, már huszonévesek vagyunk.

Valahogy mégis hihetetlen, hogy ez valós. Mármint 2 "gyerek" szerelme. Érezhet egy 13 éves ilyen komolyan? Ez tényleg olyan szerelem lehet, mint ami pl 18 vagy 25 évesen kapja el az embert?

A könyv olvasásától kezdve nem hagy nyugodni ez a téma, és gyakran merengek rajta. Gergő és Vicuska...


2016. júl. 15. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem.
2016. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nagyon ritkán igen. Anyum 13 apum 14 volt mikor elkezdtek jàrni és azóta szeretik egymást ( már 23 éve). Persze az elején még csak beszélgettek és egy év után lett komolyabb...
2016. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
A könyvben Gergely a hajó sofőrje volt nem hiszem hogy 13 közelebb lehetett a felnőtthöz ÚGY TUDOM. NEM BIZTOS. Viszont nincs kétségem a felől hogy létezhet.
2016. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!