Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar ezzel a viselkedéssel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel a viselkedéssel elérni? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban aki tetszik nekem és állítólag én is neki. Sokat elhívott engem a nyáron, valamint én úgyszintén áthív magunkhoz, vagy ha megyek valahova mindig megkérdezem hogy akar-e velem jönni. Mindig normálisan viselkedett velem de az elmúlt pár napban elkezdett kicsit bunkó módba váltani. Mondta, hogy sokat akarok vele lenni, miért kell mindig rajta lógni. A haverjait is elhozza mostanában ha találkozunk és inkább velem beszél mint vele. A srác mondta nekik, hogy mennyire gáz, hogy ilyen kicsi vagyok, az ő magasságához nem illek, ők meg elkezdenek rajta röhögni. Meg van, hogy mindenféle kaját összeeszek (nem vagyok kövér amúgy) és akkor mindig mondja, hogy fejezzem már be mert még ennél is dagadtabb leszek. Volt, hogy meg akartam csókolni, ő pedig elhajolt és elröhögte magát. Sőt elkezdett ciki dolgokat beszélni a haverjainak, amik még így a suliban történtek, és azokkal szivatnak.

Nagyon rosszul esik.. :/ Nem tudom miért lett hirtelen ilyen.


2016. júl. 25. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam


*inkább velük beszél mint velem

2016. júl. 25. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverjainak akar "imponálni" ezzel. És te vagy az ugródeszka.
2016. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak a haverjai előtt mutatni akarja a nagymenőt. Még kisgyerek szinten van, hagyd a francba. Nem ér annyit.
2016. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég éretlennek tűnik a viselkedése. Beszélgess vele erről kettesben. Valószínűleg meg fogja ígérni, hogy normális lesz. Ha nem hatott rá a beszélgetés, akkor neki tényleg többet számít, hogy a haverjai szemében "nagyfiú" legyen, mint az, hogy veled legyen jó viszonyban. Ilyen esetben hagyd.
2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit akarhat ezzel :s
2016. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, hogy bárki menőzésből megalázzon. Át tudom érezni, mi van most veled, mert bár nekem nem nagyon jutott ilyen, el tudom képzelni a szituációt. Szerintem mondd meg neki, hogy te nem a bunkó paraszt énjét ismerted meg, és ha továbbra is ez dominál, inkább keresel más társaságot. De semmiképp se tűrd tovább, mert hányingerkeltő, amikor valaki így viselkedik.
2016. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A haverjai miatt csinalja, viszont ez gazos

En a helyedben megmondanam neki, hogy

"Ne haragudj, de a nyaramat elvezni szeretnem, de ennek te az akadalya vagy"


Ne hagyd magad!

2016. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!