Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mi történhetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi történhetett? Nyaral?

Figyelt kérdés
Itt gyak.kérdéseken összeismerkedtem egy sráccal,aki szintén ott lakik,mint én,sokáig beszélgettünk,úgy volt,hogy akkor facebook-on is bejelöljük egymást,meg a közös találkozást szervezgettük..aztán 1 hete nem ír..

2016. júl. 28. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mindjárt megnézem a varázsgömbömön keresztül ,hogy mi történt vele. Ahhan ,az egy külföldi nyaralás lesz Hawaii-ra.


Mégis honnan tudjuk ,csillagom?

2016. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Csillagok, csillagok mondjátok el nekem..

merre jár? hol lehet? most a kedvesem ._. Fa*z tudja :s

2016. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
értelmetlenebb vagy, mint egy kavics.
2016. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat vártam..de ezek fogyi válaszok.. Nem azt mondtam,hogy találjátok ki,hanem,hogy MIT CSINÁLJAK?? MEG A MI TÖRTÉNHETETT alatt azt érteném,hogy SZERINTETEK ez annak a jele,hogy végül nem érdeklem?? Ne legyetek már fogyik!! Ment a piros kéz trollok!
2016. júl. 28. 01:15
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Írj rá.
2016. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Amíg nem kellett, hogy lássátok egymást minden tök jól ment, most meg beszari lett a srác és inkább hagyja a francba.


Ha van kedved írhatsz :P én visszajelöllek face-en... :D

2016. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg valami programja van, nyaralás, tábor, akármi, ezért nincs netközelben (bár ezt mesélhette volna neked, és szólhatott volna előre). Vagy tényleg beijedt a személyes találkozástól, és most nem tud/mer mit válaszolni. Vagy közben más csajjal is ismerkedett, és vele már tovább tart a dolog, mint nálatok, például találkozott is vele, ezért téged ejtett. Vagy ki tudja.

Számos lehetőség van, de ezek csak találgatások. Face-en már bejelöltétek egymást? Ha még nem, akkor talán fél "felfedni" magát, és azért nem ír. Írj neki, és kérdezd meg tőle, hogy minden rendben van-e. Ha néhány napon/héten belül nem jelentkezik, akkor szerintem felejtős a dolog. Te mást úgyse tudsz tenni, csak annyit, hogy érdeklődsz felőle.

2016. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,utolsó neked végképp köszönöm,ilyen válaszokra vártam!
2016. júl. 28. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szeretnélek megbántani, de miért párkapcsolati kategóriába írtad ki a kérdést, ha még nem is jártok egyáltalán? Az is lehet, hogy ebből egy nagyon jó barátság alakulna, de sokan itt egyből beszerelmesednek. Mire jó ez? Én is beszélgettem gyakoris fiúval, és ő is eltűnt hetek óta, pedig mi nem is szerveztünk semmit egymással, csak beszélgettünk.


Hogy értékelhető választ is adjak: Szerintem ő nem úgy gondolta a dolgokat veled. Vagy megunt. Vagy elfelejtette, hiszen idegen vagy.


Amúgy a gyakorisoktól sok jóra ne számíts. Nem azért, mert szemetek, hanem mert sokan nem mindennap nézik ezt az oldalt, ezért ritkábban válaszolnak.

2016. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szóval ezért mondják azt, hogy a Gyakori Kérdések is simán kategorizálható társkeresőnek :'D Előszor is értelmezni szeretném azt a viselkedést amit te itt lenyomsz nekünk. Te tizenakárhány(13-ra tippelek, javíts ki ha tévedek) évesen felteszel egy annyira értelmetlen kérdést, mint egy darab vas. nulla. zéró. honnan az istenből tudjuk, mi azt, hogy éppen mit csinál a szívszerelmed. már nem azért mondol, hogy megbántsalak, de azért már mégis. komolyan...mi játszódott le a kicsi édes fejedben, mikok kiírtad ezt a kérdést? mi nem nyomkövetők, nyomozók, boszorkányok vagyunk, hanem olyan emberek, akiknek fogalmus sincs arról, hogy ki a francról van szó. kiscsillag, ne te legyél megsértődve, hogyha a teljesen értelmetlen kérdésedre teljesen értelmetlen válaszok jönnek.
2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!