Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy szerelmet vallottatok egy csajnak és utána úgy viselkedett veletek mintha leprásak lennétek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ebben a világban az a szabály hogy nem szabad elmondani, amit érzel, vagy csak akkor szabad ha te vagy a x híres ember, aki gazdag, ki van gyúrva és 25 centis a farka...?

Az érzelmek már egyáltalán nem fontosak igaz?


Akkor minek mondják, hogy ha tetszik egy lány akkor menjek oda hozzá stb.?

Vagy ezt úgy kell érteni hogy legyek gazdag, gyúrjam ki magam, legyek híres és utána odamehetek hozzá?



#hazugság #szerelem #állszentvilág
2016. júl. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Voltam már ilyen helyzetben csak úgy hogy én voltam a lány.

Lehet tényleg úgy jöhetett le neki mintha úgy viselkednék vele mintha "leprás" lenne.De egyrészt nekem is időre volt szükségem.Másrészt nem szerettem volna ha beleéli bármibe is magát.Mert nem éreztem iránta semmmit.

Kétségsem fér hozzá hogy a sztoriban neked a szarabb de ettől függetlenül gondold bele magad a másik helyzetébe.Neked lehet jól esik azzal a lánnyal beszélni meg ilyenek de neki meg írtó kellemetlen és nyomasztó tud lenni.

Egyszóval ha egyáltalán még tudtok barátok lenni ezek után akkor neki is idő kell nem csak neked.

2016. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való, ez egy szar világ. De, mindenkinek van esélye és lehetősége. Igen, menj oda a lányhoz, beszélgess vele, hívd el valahova, de senki nem mondta h vallj neki szerelmet rögtön. Képzeld magad szegény lány helyébe, biztos lesokkolta.
2016. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Givin' Answers ***** válasza:
47%

Szia!


1. Kérlek hagyd abba az önsajnálást, nagyon ellenszenvkeltő..

2. Az érzelmek fontosak voltak, fontosak és dontosak is maradnak... De annak semmi értelme, ha csak úgy elmondod valakinek.. Mit vártál? Hogy belédszeret csak azért mert elmondtad neki? Sajnos el kell rontanom a kedved.. Ez nem így van. Szerencsére.

3. Nem akartalak megbántani de ez így van... Nem tetszel neki, ez van.. Ha valaki leszólít egy lányt akkor mit mond neki és hogyan teszi azt? Hát nem úgy hogy bocsánatkérően odamondja, hogy "teccel", aztán vár a válaszra.. Ennek semmi értelme.


Sajnálom, ennél jobb választ nem tudtam adni.. Egyébként megteszed, hogy leírod, hogy mi igazából a kérdés? Ha csak a kérdés sora akkor Nem, nem voltam így.



(Bocsánat a kissé undok válaszom miatt, de nagyon zavar, ha valaki a társadalmat hibáztatja, és magát sajnálja azért mert nem jön be valakinek...)


Azért remélem segíthettem.

2016. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Teljesen igazatok van. :)
2016. júl. 29. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Csak terjesztették ,hogy szerelmes vagyok egy ri.bancba és ő meg emiatt távolodott tőlem. Csak megdugni akartam pedig. Ennyi.

2016. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!