Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzhetném le a gátlása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a gátlásaimat? Többi Lent!

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok úgy,hogy oda akarok menni egy lányhoz de nem merek...talán az elutasítástól félek, nemtudom....Vagy attól hogy mi lesz a reakciója...Szerintetek mivel győzhetném ezt le,hogy bármikor odamerjek menni egy lányhoz?

2016. aug. 7. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu.... Ezt kisebb dolgokon kell megtanulnod, hogy semmivel. Nem is a semmivel, hanem egy ilyen megmagyarázhatatlan dologgal. Csak kezd el amitől félsz, és utána már menni fog. Ha pl. eddig nem mertél napszemüveget hordani, akkor hordjál az utcán vagy akárhol és szépen lassan fejlődhetsz. :) 16/F
2016. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
pálinka pálinka pálinka... leveszi a gátlásaidat nyugi
2016. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: köszönöm!

#2:nem ilyen válaszokat kértem!

A válaszokat továbbra is várom!

2016. aug. 7. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, anno volt olyan hogy ha valamit meg kellett tennem akkor azt mondtam:"YOLO mód be" és megtettem mindent,még a hulyesegeket is. Most már oldottadd vagyok és lesz ami lesz alapon vagyok. Egy tipp ha lányhoz mész csinálj úgy mint ha a suli büfébe mennél egy zsemlét venni,( konkrétan el is játszhatod ezt poénosan).
2016. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen "varázs" mondatom, méghozzá a: Nincs mit veszíteni. Gondolj arra, ha esetleg el is utasít a lány nem dől össze a világ, következőleg egy másikhoz mész oda. Légy bátor mert később örökre bánni fogod. Legalább lesz mit mesélni majd az unokáknak meg lesz min mosolyogni később. :)

Ja és hidd el, hogy vannak olyan lányok akik nem fognak elküldeni, csak ne legyél túlságosan nyomulós. Én bírnám ha valaki csak úgy leszólítana, de ehhez megjegyzem kell egy humor és rugalmasság a lány részéről.

17/L

2016. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Idézek neked :

"A halálos ágyunkon a jó és rossz dolgok mellett arra emlékszünk majd a legjobban, amiket nem tettünk meg.


Gondold meg, bárhogyan és bármit mondani egy lánynak, nagyobb eséllyel vezet sikerre, mintha meg sem próbálod. Oda kell menned a lányhoz, mert valószínűtlen, hogy ő váratlanul megközelít. Azaz csak nyerhetsz, csak jól jöhetsz ki az odamenésből! Bármit csinálhatsz, bármilyen gyenge módon, és bármilyen dumával.


Semmilyen katasztrófa nem történik az elutasítás során, ami miatt valóban aggódni kellene. Az igaz, hogy kellemetlen érzés lesz, ugyanúgy, mint egy kaviccsal a cipődben menni. De mindkettő lehetséges! Erre való az akaratod, amelyet nem csak érzelmi, de gondolati úton is irányíthatsz! Ha eddig bárki azt mondta nekem, hogy ő képtelen megszólítani egy lányt, akkor én a következőt szoktam kérdezni: „Ha adnék neked egymilliárd forintot azért, hogy odamenj ahhoz a topmodell-külsejű

lányhoz, oda tudnál menni?". A válasz minden esetben igen volt. A végső érvemet még soha nem is kellett bevetnem: „És ha pisztolyt fognék a halántékodhoz, akkor képes lennél?” (Mégiscsak jobb valami pozitív dologgal rávenni valakit valamire, mint negatívval.) Tehát képes vagy rá, hogy a gondolatvilágod segítségével uralkodj az akaratodon, a cselekvéseiden, és a célod eléréséhez – az érzelmeidben meglevő félelmek és egyéb frusztrációk ellenére is – azt tedd, amit akarsz. A célod elérése fontos számodra, megéri a kellemetlen érzés elszenvedését. Azt gondolom, vannak fontosabb dolgok a félelemnél, és egy szerelem bőven ér ennyit, mint egymilliárd forint! Tanulj meg kaviccsal a cipődben járni, és morzsold szét, amilyen kicsire csak lehet!"

2016. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Nincs egy kis zsemléd?😏
2016. aug. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!