Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban bele szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban bele szeretek, de van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, konkrétan Július 30.-án lettünk jóban. Probléma volt mindkettőnknek, és lelkiztünk egy sort. Aztán én tanácsot adtam neki a barátnőjével kapcsolatban. Aznap sírtam is, mert versenyem volt és ideges voltam, többször meg is ölelt. Rákulcsolta a kezét az enyémre mikor eredményhirdetés volt, de nem tulajdonítottam nagy szerepet ennek, mert mások is így mentek fel a színpadra. Természetesnek vettem inkább, mint vonzalomnak, és valószínű így is volt.


Másnap bementem neki szurkolni, akkor is többször is megölelt, szintén megfogta a kezem, utána magukkal hívott, ott is úgy indult el, hogy fogta a kezem. Amikor kiderült hogy ugyanarra megyek mint ő ragaszkodott hozzá, hogy menjek vele. Várt velem buszt, és megint megölelt.


Azóta folyamatosan rá gondolok, egyre jobban vonzódok hozzá, már már annyira, hogy 0-24 ő jár a fejemben. De persze van barátnője. Na más most az is távkapcsolat, nagyon ritkán találkoznak és még csak 1 hónapja vannak max együtt. (azért maxot írtam mart ő mondta így) Én akkor is próbáltam tanácsot adni neki amikor ezt mondta nekem.. De nagyon nehéz, mert tényleg kezdek belebolondulni. Fogalmam sincs hogy mihez kezdhetnék.. Elhívott egy buliba, de állítólag ott lesz a barátnője. Viszont azt mondta, hogy nem azért megy bulizni, hogy a barátnőjével legyen, hanem hogy a haverokkal kikapcsolódjon. Egyidősek vagyunk, ezzel sincs gond. De nem akarok az lenni, aki tönkretesz egy kapcsolatot, meg ilyenek. Különben is félős vagyok, és nem merek rámozdulni senkire, még flörtölni is aligha..



2016. aug. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ha türelmes vagy várd meg míg szakítanak vagy szeresd el a nőjétől
2016. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kapcsolat elrontó lenni, de nagyon megszerettem. Aranyos, kedves, édes, normálisnak is tűnik. Azt kihagytam, hogy ha nem írok, akkor egyáltalán nem ír..
2016. aug. 11. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az egyáltalán nem ír rész a legfontosabb szerintem. Ha ő nem keres soha, akkor eléggé felejtős a dolog, mert csak téged érdekel ő és nem kölcsönös. Inkább verd ki a fejedből, ne okozz fájdalmat magadnak.
2016. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát nem egész két hete ismered...

NE használd,hogy "beleszeretni". Ennyi idő alatt senkibe sem lehet, ha ez neked szerelem, akkor te még nem tudod, mi az. :)

Egyébként rendellenes a viselkedése. Akinek van barátnője, az ne fogja más lány kezét és ne is ölelgesse. Olyanokét főleg ne, akit alig ismer.

Ha véletlenül össze jönnétek, mi a garancia,hogy ugyanezt nem játszaná el másik lánnyal?

2016. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azért merem használni, mert előzőleg 8 hónapig voltam együtt valakivel, úgy hogy akkor szerettem meg nagyon amikor megláttam. Bár lehet az inkább külsőleg vonzalom mint nagy szerelem, de utána már nem volt nehéz beleesni. És igen tudom, hogy nincs rá garancia, de nem tehetek róla, hogy ennyire vonzódok.. :/ Amúgy 16/L :c
2016. aug. 12. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

' És igen tudom, hogy nincs rá garancia, de nem tehetek róla, hogy ennyire vonzódok.."

Ha akartad volna, megtettél volna lépéseket,hogy ne vonzódj hozzá. Sőt, még most sem késő, mert minél jobban belemész, annál jobban megszivatod magad.

Ne rúgj már öngólt.

2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!