Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondoltok az alábbi lányról? A véleményeitekre vagyok kiváncsi. (Nem rólam van szó hanem az uncsi tesómról)

Figyelt kérdés

16 éves,160cm magas,barna vállig érő haj,barna szem,alkatra sportos (edz),csinos,van egy orr pc-je es mindkét fülében is van.

Belső:Nagyon sokat nevet,árad belőle a poén,sokat beszél,szeret bulizni,imád kajálni,sok filmet néz,szereti a barátait,szeret táncolni tangózni és lassúzni imád. Rossz tulajdonságai: makacs,önfejű,néha bunkó,első látásra ítél de utána kellemeset csalódik,ami az övé azt nem adja senkinek,nehezen bízik emberekben.


(Akkor miért nem hederít rá egy fiú sem?)



#Vélemény/Fiúk/szerintetek?/
2016. aug. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak, de képek nélkül nehéz téged elképzelni. 15/F
2016. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uncsi tesó nem rólam van szó!
2016. aug. 14. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt még hányszor fogod megkérdezni?!
2016. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem tökéletesnek tűnik. Figyelj, ha esetleg Pest környékén (vagy max 1 órányira vonattal) lakik/laktok, nagyon szívesen megismerkednék vele 16/F
2016. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldjél képet uncsitesóról:)
2016. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hat osszejonnek vele. Alapbol a pc egy csajon nekem bejon😊
2017. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!