Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés
16/L egy évig voltunk együtt. 2hete szakítotunk és már nem érzem magam rosszul, de még érzem,hogy hiányzik. Túl szeretnék rajta lépni teljesen, úgy ha meglátom ne fájjon és ne hiányozzon. Valaki valami tanács, tipp?!

2016. aug. 22. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Hallgass sok zenét.
2016. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már most jobban érzed magad,akkor 1 hónap és kutya bajod :D Adj magadnak időt.
2016. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem szakítás után vagyok, hanem elutasítás után, szóval kb ugyanaz a helyzet.

Próbáld meg azt, hogy az összes rá emlekzteto dolgot törlöd a gépedről?telefonodról stb. Vagy tedd olyan mappába amit nem igazan szoktal megnyitni, én ezt tettem.

A barátaidnak szólj, hogy ne hozzák fel, csak akkor, hogy ha te felhozod.

A rossz tulajdonságait rögzítsd magadban és ezekre gondolj csak.

Sird ki magad ha úgy érzed az kell.

Adj egy kis időt magadnak, ne keress rögtön mást akivel próbálod majd pótolni Őt.

Hallgass sok zenét, de ne olyat amit Ő is szeretett, és semmiképp se szerelmeset hallgass.

Kösd le a gondolataidat, logj a barátaiddal, Menj le sétálni stb.

Olvass egy jó könyvet, de az se legyen romantikus.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!