Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mit csinaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
most jottem nem reg haza egy taborbol,es megismerkedtem egy fiuval vagyis eloszor csak bamult engem es utana mar en is ot,utana par nappal kesobb beszeltem vele es latszott rajta hogy tetszettem neki (es nem csak enmondom hanem a tobbiek is) na de es nem ez a lenyeg hanem az h en beleszerettem de tenyleg, mit csinaljak ? nem lakik olyan messze kb. 1&2 ora ! de csak facen tudnek vele beszelni !!! miket beszeljek vele h leessen neki a tantusz ! de ne legyen tul diszkret!

2016. aug. 22. 15:45
 1/2 anonim válasza:
71%
Mutasd meg neki a salátabárt a lábaid között
2016. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
XD
2016. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!