Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl fogom magam valaha is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fogom magam valaha is tenni az első szakításomon?

Figyelt kérdés

16/L

Egy évig együtt voltunk. De az utolsó pár hónap mar nem volt valami jó. De én szeretem őt most is nagyon, hiányzik. Pár hete szakítottunk. Azóta nem birok semmire sem öszpontosítani, hullámokban változik a kedvem. Ha kint vagyok barátokkal vagy fürdőbe rosszabb mert még jobban rá gondolok, az emlékek. Valaki tudna tanácsot adni vagy tippet. Esetleg ő hogy vészelte át az első szerelmét és mennyi idő után?.



2016. aug. 24. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónapba telt mire átvészeltem de csak mert a barátaim és mindenki más folyton vígasztalt és mellettem voltak
2016. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mióta a barátnőm szakított velem a sport az Életem, ez lefoglal és kevesebbet gondolok rá, kb 2 hónapja vagyunk külön
2016. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár nap volt, szerencsére könnyen "átvészelek" mindent.
2016. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szellemiségedtől függ.
2016. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg túl.Velem is szakított a volt barátom 1 év után. Azthittem ,hogy ő az életem, és hogy soha nem fogom tudni elfelejteni. Pontosan 2 évembe tellet mire sikerült. Tehát , menni fog , légy erős nő. Kitartást
2016. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!