Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta hogy tetszek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy tetszek neki, helyes vagyok, és többet szeretne tőlem, de azóta nem tudok vele normálisan beszélni, sokszor nem is ír vissza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmondta az érzéseit, én is szeretnék tőle többet. Ehhez képest 2napon át tudtam vele rendesen beszélgetni, azóta mintha kicserélték volna:( Nem ír magától, csak akkor beszélgetünk ha en írok. sose kérdez semmit, csak válaszol a kérdéseimre. Sőt néha azt sem, csak küld pár nevetés szmajlit. És ami a legfontosabb az hogy azt mondta nincs barátja, de ehhez képest fbn ki van téve h "Kapcsolatban", és ezen kívül az egyik exével is van valami köztük.

Tudom hogy ez így nagyon nagyon fura de nem ilyen igazából, ismerem régóta és egy teljesen normális lány.

Mit tegyek? Irogassak neki amíg vissza nem ír? Hagyjam a fenébe? De nem tudok lemondani Róla, annyira szép😍 egy perc alatt az ujja köré csavart engem... :(



2016. aug. 25. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hanyagold. Ha fele annyira erdekelned mint o teged, akkor legalabb normalisan visszairna. Lehet nem akar megbantani, azert ir csak annyit es a "kapcsolatban" is csak elijesztes celjabol van kint.

Az elejen lehet csak hulyult veled sajnos.

Hanyagold kicsit, hatha eszbe kap, ha meg nem, akkor feletsd el. Nincs ertelme futnod utana.

2016. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló véleményét osztom én is.

Van olyan, aki kiteszi hogy kapcsolatban van, azért hogy ne írjanak neki olyanok, akik akarnak valamit, vagy valakit féltékennyé akar tenni. (Téged nem akar valószínűleg, mert akkor nem így viselkedne).

Talán beszéld meg vele személyesen(!) hogy miért változott meg, észrevette-e egyáltalán, és nézd meg a reakcióját. Ezért is fontos szemtől szembe. Nem tud kilépni, vagy csak nevetős emojit írni, válaszolnia kell. Ha olyan kedves és őszinte, ahogy írod, akkor bevallja, ha nem érdekled. Ha pedig kitalál valamit, úgyis kiderül, ha hazudott, ha továbbra is ilyen marad. Viszont ha erre kerül sor, akkor hanyagold. Ne várj rá örökké, mert felesleges.


18/L

2016. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát fiam jól át lettél baszva
2016. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!