Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, ha sem külsőleg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha sem külsőleg, sem belsőleg nincs velem gond, mégsem tudok kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Sokak mondják, hogy csodálják, hogy csak 1 kapcsolatom volt, mert szerintük egyrészt nagyon aranyos vagyok, másrészt rosszul sem nézek ki és valami iszonyú szép szemem van (nos igen, sokan odavannak érte, mert lehetetlen konkrétan megmondani, hogy milyen színű, de szerintem semmi különös nincsen benne :D)

Amúgy nem nyomulok egyáltalán és az a bulizós fajta sem vagyok. Pozitívnak is mondanám magam meg sokat szoktam mosolyogni. Van hogy ok nélkül is és nem érdekel hogy ki néz hülyének :D

Járok diákmunkára, idén kezdtem és ez a 2 hónap volt a legjobb az életemben, nagyon jó társaságba keveredtem és valahogy előttük mertem magamat adni. Ők is sokszor mondták, hogy mennyire aranyos vagyok meg ilyenek :D


Szóval nem tudom.. Ha valakihez közelítek, az általában nem mutat semmit vagy nem érdeklem, de volt olyan is, hogy szemeztünk egy lánnyal és amikor odamentem hozzá nem akart nagyon beszélni velem, érdeklődőnek sem tűnt.


Mármint tudom, hogy nem kell elsietni, jómagam sem akarok csak azért összejönni valakivel, hogy legyen valakim, csak valahogy sosem sikerült találnom normális kapcsolatot.


17/F


2016. aug. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezt az egészet, szerintem. Majd egyszer megismersz egy lányt, és beleszeretsz, ő is beléd, addig pedig éld az életedet. Ha nem találsz normális kapcsolatot, az azért van, mert még nem jött el az ideje. De ha nem vagy egy unintelligens bányarém, akkor szerintem nincs félnivalód, mert egyszer úgyis találsz magad mellé valakit:)
2016. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg a barátaidat, hogy hozzanak össze valakivel.
2016. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 te most komolyan a világ leggyerekesebb megoldását tanácsoltad neki? Hát ez röhej.
2016. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne egyből kapcsolatot, ha valaki szimpatikus, beszélgess vele, ismerd meg jobban aztán majd kialakul más nem barátok lesztek 16/l
2016. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!