Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, már évek óta, szerintetek béna dolog szerelmes levelet írni neki, persze névtelenül, de lennének utalások, hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. Majd írd meg mi lett belőle.
2016. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem béna, hanem ultra mega sajtoskrumpli
2016. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! <3 :D
2016. szept. 1. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon édes dolog, ha a srác normális, odáig lesz! :) Majd tájékoztass :)
2016. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is nagyon jó ötlet, nekem mindenképp jól esne egy ilyen:D Facebookon vagy élőben tervezed a levelet eljuttatni hozzá?:D Mondjuk facen nem lehet névtelenül:D Egyébként mi férfiak/fiúk jobban szeretjük tisztán látni a dolgokat, mint ezeket az "utalásokat", csak egy tanács.:D Mint amikor durcizik egy lány, rossz fejet vág, azt se tudom mi a baja, mert csak utalgat rá, és így fingom sincs mi a teendő:D


20/f

2016. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

gondolom papírra írná utolsó -.-

túl hulyult a világ már :/ miért face? papírra leírja és a srác szekrényébe rakja például...

2016. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Értem én utolsó, de empátiáról hallottál már nem?:D Kétféle intelligencia létezik, az IQ és az EQ. Az első kb 20%-ot ér az életed sikerességében a második a másik felét. Írásod alapján leszűrtem, hogy nem vagy túlzottan empatikus lény, öntudatod nem tudom mekkora. Tehát nem túl magas az EQ-d a jelek szerint. Így hát ebből a következtetést leszűrve, az eszed 20%-a még ha jól is pörög, amire bizonyíték nincsen, a maradék 80% eléggé gyengécske, hogy így fogalmazzak. Szóval lehet nem a világ van elhülyülve, ha érted mire gondolok;)


Bocsi kérdező, ez kikívánkozott belőlem:)

2016. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2016. szept. 2. 18:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha a fiú normális.

Nem ecsetfejű helyi jampi gyerek akin a ruha ragasztószalaggal van rajta és a hasonlóan kinéző haverokkal lóg.

Akkor szerintem lehet. :)

Simán egyszerűen lereagálhatná.

2016. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.

De az írásra figyelj, nekem például azonnal felismernék a kézírásom.

2016. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!