Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van jelentősége ha a pasimmal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége ha a pasimmal 1 hónap után feküdtem le? 17L

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy jobban megszeretem, háttérbe kerülnek az érzelmi dolgok stb.
2016. szept. 1. 21:20
 1/6 anonim válasza:
Nincsen, ez teljesen egyénfüggő, hogy ki mikor szexel a barátjával először. Van ismerősöm aki 2 éve jár a barátjával, de még soha nem feküdtek le, ja de ők 21 évesek. A szeretetet és vonzalmat máshogy is ki lehet mutatni. Majd csak akkor tegyétek meg a lépést ha mindketten szeretnétek. Bőven van még idő :)
2016. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 évesen? Van.....

Akik ezt mondták, amit leírtál, betegek agyilag, és te is, mert elhiszed nekik.

2016. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
1 es xD :D :D persze én meg 2 éve vagyok fényevo :D :D nem szexelnek 21 éves létukre már két éve :D kiégés határán vagyok :D
2016. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Hidd el, vannak olyan emberek..
2016. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen vannak olyan emberek..akár hiszed akár nem. Van aki egyetért velük, van aki nem, de mindenki saját maga dönti el, hogy mit tesz és mit nem, és hogy mikor.
2016. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azt hogy fényevő vagy kevésbé hiszem el, mint az első válaszoló kijelentését..lényeg ami lényeg, nem gáz ha lefeküdtél vele, a te döntésed volt, a múltat nem lehet megkérdőjelezni soha.
2016. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!