Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A Stílus elüt, de ő mégis bejön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helpmeplz kérdése:

A Stílus elüt, de ő mégis bejön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arról van szó, hogy ugye most járom általánosban az utolsó évemet, és van egy lány osztálytársam akit már régóta úgymond (egy, másfél éve) nagyon kedvelek. Bejön nekem, tetszik is.. De egyszerűen nincs bátorságom elmondani neki. Nem csak azért mert félek, hogy elutasít, hanem a körülmények miatt is. Nagyon jóban vagyok mindenkivel az osztályban, rengeteg haverom/barátom van, akikkel nagyon jól kijövünk.. A lányok nagyon pletykásak félek, előre látom már a suli avval lenne teli másnap, hogy XY rácseszett meg a többi.. a hallottad ezt, hallottad azt?!.. HA úgy venném a merszet és akkor na.. Mellesleg a lány stílusa picit elüt az enyémtől, (nem azt mondom, hogy nem jövünk ki, mert nagyon is. Becézzük is egymást már jó ideje) DE neki az ilyen páva félék jönnek be, meg jb-t hallgat (akit ki nem állhatok) stb.. Én pedig nem vagyok páva.. Focizni imádok, 3-4 évet jártam Judora, fél évet thaiboxra, szerintem megvannak az adottságok, talán még testi erények is amik bármely lánynál nyerőpontként jöhet(ne?) Vagy ez valóban nem számít, és ma már csak a páva félék jönnek be a lányoknak?:S

2016. szept. 4. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire rohadtul felszínes nem lehetsz...
2016. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak a "páva" félék jönnek be a lányoknak. Szerintem mondd el neki, és ha attól félsz hogy az egész iskola ezen fog csámcsogni akkor kérd meg őt hogy ha kölcsönös a vonzalom akkor egyenlőre titkoljátok el a kapcsolatot, ha pedig esetleg elutasítana akkor kérd meg,hogy ne kürtölje világgá. Egyébként attól, hogy valaki ad magára, és foglalkozik a hajával (persze csak egészséges mértékben)attól még nem feltétlenül "páva".

L

2016. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan válaszoltok, köszönöm először is.


#1. válaszoló: sajnálom de másképp nem nagyon tudtam megfogalmazni mire gondolok..


#2. válaszoló: egész hasznos tanácsot adtál köszi:) oké azt megértem, hogy valaki foglalkozik a hajával, higénikus, külsőjére ad. Én is adok, de mégis más mikor 20cm magas seprű haja van valakinek, vagy szimplán jó megjelenésű, elegáns valaki. Szerintem.

2016. szept. 4. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozom a kést ._. Amúgy bízonyosodj meg valahogy arról hogy ő is úgy kedvel-e mint ahogy te őt :D
2016. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hülyeséget, de fingom sincs hogy csináljam.:/
2016. szept. 4. 14:52
 6/8 anonim válasza:
Avasd be az egyik barátnőjét es kérd meg hogy segítsen megtudni érez e irántam valamit
2016. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyetértek a 6ossal, de mindenképpen olyan barátnőjével "szövetkezz", akiről egészen biztosan tudod, hogy tartani fogja a száját, ha esetleg kiderülne, hogy nm tetszel a csajszinak 14L
2016. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Egész jó ötlet.:) (Megpróbálom azért.)

#7 Ez a bökkenője egyedül, hogy nem hiszem hogy bármelyik is tartaná a száját ilyesmi témával kapcsolatban.. Egyébként 14/F.:P (De azért megpróbálom.)

2016. szept. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!