Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nagyon helyes, normális srácba, minden rendben van vele, csak annyi a bökkenő, hogy meleg. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok teljesen belebolondulva. Egyben az egyik legjobb barátom is, ráadásul még egy szakon is vagyunk, minden egyes nap látom. Nagyon fáj, hogy nem lehet soha az enyém. Mindent imádok benne, aranyos, jófej, vicces, álmaim pasija.

Próbáltam már kiszereti belőle, de amikor nem gondolok rá annyit kb 2-3 napig akkor megint visszajön ez az érzés és akkor egész nap csak Ő jár a fejemben. Nem bírom lekötni a gondolataimat, vele álmodom, nyáron is nagyon hiányzott amikor nem láttam, nagyon sokat járnak a beszélgetéseink a fejemben ami miatt valamikor aludni sem tudok.

Nem akarom, hogy megtudja az érzéseimet, mert az lehet, hogy a barátságunkba kerülne. Mit tegyek? Hogy felejtsem el? Mit tanácsoltok?

16/L


2016. szept. 4. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is. Hiába próbáltam más fiút keresni,nem megy...:(
2016. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismrerkedj szimpi fiukal beszelgess sokat ez segit
2016. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha baráti viszonyba se akarsz maradni vele akkor:Mondj neki valami olyat amitől megsértődik csinálj vele valami olyat ami rossuul esik neki.Majd meglátod úgy sokkal könnyebb lesz hogyha ő utál téged.Ha haverok akartok maradni:Mond meg neki hogy szerelmes vagy belé,és kérd meg hogy ne vonzódjon ennyire hozzád,ne viccelődjön veled.Ha eggyik se megy akkor keress egy másik fiút(vagy ha tudsz szerelem nélkül élni akkor ne(én nem tudok))
2016. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!