Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira balszerencsés vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira balszerencsés vagyok szerelem téren, ötlet hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos arról lenne szó, hogy nemrég rámírt egy fiú akivel nagyon jóban lettünk, nagyon aranyos. Sokat bókolt, keresett, akart velem találkozni. Aztán egyszer együtt buliztunk, sokat foglalkozott velem, aranyos volt végig, meg is csókolt és együtt aludtunk. Viszont azóta csak esténként beszélünk, akkor is legtöbbször én kezdeményezek beszélgetést. Állítása szerint azért, mert napközben alig van szabadideje ami igaz is,de ha fontos lennék neki keresne nem? Nekem ő nagyon fontos, oda vagyok érte, de nem akarok tolakodó lenni mert azzal mindent elrontok. Viszont ha nem beszélünk akkor nagyon rosszul érzem magam.

2016. szept. 4. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy nem irsz neki egy darabig. Ez ugy értem hogy ha ő nem ir rád te sem irsz rá. És ha fontos vagy neki keresni fog.
2016. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném tenni csak nagyon nehéz. De nem írok neki amíg ő sem nekem.
2016. szept. 4. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz, de azért reménlem sikerrel jársz:)
2016. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!