Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy random fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy random fiu az osztalybol megkerdezi tolem, hogy hianyozott-e nekem?

Figyelt kérdés
A fiu alapvetoen jol nez ki, de nem tetszik nekem, csak egyszeruen vmi barati kapcsolat fele van koztunk. Segítsetek! Mit kell erre reagalni? Lehetseges, h belem esett?

2016. szept. 5. 16:34
 1/3 SIDLER22 ***** válasza:
Ő érdeklődne feléd. Hogy tetszik-e ő neked. Ha pedig ezt ki akarja deríteni nyílván érez is valamint irántad. Reagálni kéne? Szerintem ne bonyolítsuk a helyzetet. Mond meg neki hogy hiányzott-e vagy nem. Ennyi.
2016. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, koszi
2016. szept. 6. 07:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h nem, de maskor is megkerdezett, amikor egy kis ideig nem talalkoztunk... Tudom, h nem o a nagy O, de annyira nem rossz, nem tudom, h tetszik-e nekwm vagy sem. Vmi otlet?
2016. szept. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!