Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki? Ciki ha egy lány bevalja egy fiúnak hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem. Lettek új barátaim, jól érzem magam. De meg is tetszett valaki. Csak a folyosókon láttam, de nagyon tetszik. Kedvesnek tűnik, és egy csomó embertől hallottam hogy jófej, vicces stb. Nem akarok tapadósnak tűnni, de úgy érzem hogy el kéne mondanom neki mit érzek. Amúgy én 15L , 16F



U.I.: Bunkók kíméljenek.



2016. szept. 9. 13:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem kérdezni: Hogy mondjam el neki? Biztos az egész arcom vörős lesz mint a paradicsom, és észrevehető lesz hogy zavarban vagyok. Nincs sok tapasztalatom fiúk terén, és ami van mind negatív. Hogy ne szúrjam el nálla? A válaszokat előre is köszönöm 💖😘😊
2016. szept. 9. 13:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
előbb tudd meg legalább a nevét, beszélgess vele
2016. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En cukinak tartanam ha zavarba josz

De en nem tamadnam vele hogy tetszik kicsit ismerd eg jobban meg o is teged es akkor talan eselyed van hogy o mondja neked

2016. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi ciki nincs abban. Legtöbbször én voltam az, aki leszólítottam a másik nemet. Az a gáz ha nem tesz érte semmit az ember. Egyre több az olyan (rendes!) srác, akik nem igazán mernek lépni...na az a necc.

Nyugodtan közelítsed meg, nem harapja le a fejed.

2016. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az üziket! Küldhettek még! Igazából én tudom a nevét, meg ő is az enyémet. Pluszban még ismerősök vagyunk a facebookon. Sajna az elmúlt héten elkövettem azt a hibát, hogy megkérdeztem a facebookon, hogy hogy van. Erre azt mondta, hogy nem akar facebookon ismerkedni. Egyet értettem vele. De hogyam közelítsem meg? Eddig mindig csak kerültem, ha megláttam a folyosón azonnal hátraarc, bemenni a terembe. Tudom, hogy butaság, de tiszta cikinek érzem magam. Van önbizalmam általában, meg is szoktam mutatni. De ilyen még nem volt velem.

Nyugodtan írjatok még! 😊

2016. szept. 9. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a háborút elvesztetted, mielőtt elkezdődött volna.

Éld az életed, nyári szünet előtt kérdezd meg újra, addig próbálj fiús dolgokat csinálni, edzeni, túrázni, és akkor könnyebb lesz közös programhoz elhívni.

2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!