Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik barátnőm régen járt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány2002* kérdése:

Az egyik barátnőm régen járt egy fiúval, (akit kinem állhattam) de szakítottak. Ebben az évben nagyon jó barátok lettünk a fiúval. Most újra összejöttek a barátőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

De valami nem stimmel velem. Mintha zavarna, nem voltam még szerelmes nem tudom milyen az de valahogy mindig azt akarom hogy rám figyeljen a fiú. és nem sok jövőt sorsolok annak a kapcsolatnak. Nem tudom ilyenkor mit csináljak?

remélem érthető voltam:D normális válaszokat várok..

előre is köszi



2016. szept. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szerelmes lettél a srácba. Nem tudom hogy mit tehetnél. Ez elég rossz helyzet.
2016. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Hat igazabol nem kell magyarazni. Tudom mit erzel. Vagyis mar nem tudom de regen tudtam. Csak az en esetembe nem jartak hanem csak azt nem birtam ha a fiu nem ram figyel. Igen sajnalom de az mar biztos hogy nem vagy kozombos iranta. Szerintem meg nem vagy bele szerelmes de hogy nem is vagy kozombos az is ezer szazalek. Ez patthelyzet. Hat igazabol ha most nagyon oszinte akarok veled lenni az a helyes megoldas hogy hagyod oket. Fiu van meg ezer a vilagon de ha nagyon jo baratnod es szereted akkor nem teszel semmit. VISZONT! Ha igaz amit mondtal es nem lesz tartos a kapcsolat akkor utana itt a lehetoseged. Es ha a baratnod tenyleg szeret akkor nem fog kiakadni hogy az exevel jarsz. Remelem segitettem:). Amugy akkor kezdj el kiakadni ha a fiura gondolsz osszeszorul a gyomrod. Vagy ha talalkozol vele akkor elore nezel es nem mersz ranezni. Es ha ra gondolsz csak mosolyogni tudsz. Az gaz mert akkor belezugtal. Tapasztalat. :))
2016. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gonosz vagy :"$
2016. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyomik vagytok. Tőbbet nem irok semmi tanácsot:(
2016. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis valaszokat, nagyon segítettek❤ :)
2016. dec. 11. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!