Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, kezdeményezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, kezdeményezzek agy hagyjam? Ha igen, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Múlthét vasárnap, találkoztunk anyukám egyik ismerősével és a fiával. A fiú olyan volt mintha nézett volna de mikor ránéztem elfordította a fejét, aztán anyukám meg az apukaja beszélgettek és elindult az ajtóhoz, és én is mentem mellette. Az ajtónál lenézett rám elmosolyodott és előre engedett. Nem tudom, hogy véletlen vagy nem véletlen de rálépett a sarkamra, megfogta az oldalam és mondta, hogy bocsi. Bejelöltem fb-n, de nem írt rám meg semmi, pedig szívesen megismerném.

2016. szept. 11. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy*
2016. szept. 11. 18:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön egy próbát megér szerintem:)
2016. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg
2016. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemkell tulkombinalni. Amikor az embernek tetszik valaki, minden apro kis dologra figyel ami vele kapcsolatos, holott mas embertol eszre se venne!

Megkell probalni, ha tudtok talalkozni inkabb eloben javaslom a megismerest, de ha facebookon akarod elkezdeni akkor irj neki hogy talalkozzatok. Proba szerencse, veszitenivalod nincs! :)

2016. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azt írta 10/9 vagyok külsőre.
2016. szept. 16. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!