Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sok idő neki elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok idő neki elfelejteni a volt barátnőjét igaz?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú (17 éves lassan 18) én 16éves lány vagyok. Kb 1 és fél hónapja minden nap beszélünk és nagyon jól kijövünk és találkoztunk is 2x. (1,5 órára lakunk egymástól ami minket nem zavar), viszont a volt barátnője az osztálytársa (a lánynak van barátja már), amikor megkérdeztem szereti e még azt monta igen de nem bízik benne ezért nem lenne vele újra együtt (nagyon őszinte és érzelmes tipus talán túlzottan is ) ezt eddig is tudtam szóval jól esett hogy bevallotta :) szokott célozgatni hogy szeretne tőlem kapcsolatot, folyton a szemembe néz és nem birja visszafolytani a nevetést így állandóan zavarba van mint én :) (Mellesleg egy nyaraláson ismertem meg és volt barátnője is ott volt és elég féltékny volt rám mivel végig velem volt a fiú)

Értelmes válaszokat szeretnék aminek nincs köze a távolságnak mert hangsúlyozom az nem baj :)

Köszi :)


2016. szept. 14. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más,hogy mennyi idő kell neki,amíg túl lesz rajta.

De ha szeretnél többet a sráctól,akkor érdemes a kapcsolatot fenntartani,beszélgessetek sokat,találkozzatok,s mond meg a srácnak,hogy mit szeretnél,de persze lehet,hogy időt fog kérni,türelmesnek kell lenned! :)

Remélem tudtam segíteni,sok szerencsét!

Majd írj privátban,hogy hogyan alakult!

18/L

2016. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!