Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm menstruál, egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm menstruál, egész nap flegma, hisztis volt, nem szóltam neki, egy szót sem, viszont tudat alatt kikészített. (? )

Figyelt kérdés

És estére már nagyon készen lettem,és olyat írtam neki,amivel megbántottam.

Valóban ennyire rossz ezek a menstruációs napok? Csak ez lehet az oka,hogy ilyen?

3 hete vagyunk együtt,első barátnöm.


18F 18L


2016. szept. 15. 08:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És este elviharzott,bocsánatkérésre nem válaszolt rendesen. És most én érzem magam k...a sz.. Rosszul. Szerintetek ma meglepjem valamivel? Délután meg volt beszélve,hogy átmegyek.
2016. szept. 15. 08:53
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Igen, eléggé rossz nekik. Van olyan aki kb fel sem veszi, van viszont olyan lány is aki a görcstől majd össze esik.

A legjobb az ha megkéred (nem menstruáció alatt, mert akkor lehet éppen rosszul veszi) hogy azért kicsit rendesebben is beszélhetne veled miközben megvan, viszont tapasztalatok alapján nincs hálásabb teremtmény mint egy menstruáló csaj aki csokit kap a barátjától, aztán még ölelgeti is.

21/f

2016. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Viszek neki fánkot,a hátsimogatás meg a kedvence. :) remélem ki tudom engesztelni.
2016. szept. 15. 09:03
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Változó, ki hogyan viseli.

Van, aki lelkileg is nagyon érzékeny lesz. Van, aki az készít ki, hogy erős fájdalmai vannak. Ilyenkor nyilván nehezebb másokkal kedvesnek, türelmesnek lenni.

Szerintem ne vedd magadra. Nem neked szánta, csak rosszul volt. Te meg mondd el neki, hogy nem akartad megbántani, csak nem tudtad, hogy miért ilyen.

Kérdezd meg, hogy mit csinálj ilyenkor. Öleld át, vagy inkább hagyd békén. Mindenkinek más a jó.

2016. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Fiúként ezt nagyon nehéz megérteni ,hogy ez milyen. Van,akinek nagyon fáj de ami szerintem a legtöbbe embert érinti ilyenkor az a hangulatingadozás. Nagyon gyakran tud változni ilyenkor az ember kedve. Egyik percben még mosolyog aztán sír aztán melankólia stb. Légy vele türelmes. L
2016. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon rossz, ilyenkor ne irj neki semmi bantot mert nem tehet arrol hogy igy viselkedik, es ha meg nem is irsz olyan nagyon bantot amin a rendes hetkoznapjain nem sertodne be most befog.. en is lany vagyok szoval eleg nagy tapasztalatom van ezekben a dolgokban :)
2016. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

Hajaj, ocsem, ez csak a kezdet :(


Egy nonel allandoan azt kell lesni hogy most eppen a ciklusanak melyik reszeben van. Az elejen minden oke, aztan jon a peteeeres, ott is hangulatingadozas, aztan jon a vege, par nappal elotte mar PMS, aztan maga a menstruacio, es az egesz kezdodik elolrol...


Horror. De lehet hozza alkalmazkodni, csak nehez.

2016. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

Jaj azért ennyire nem súlyos a helyzet, ahogy itt leírták :D

Nekem semmi hangulatváltozásom nincs ilyenkor, ugyanolyan vagyok, mint máskor. Sőt, más ismerőseimen se vettem észre soha, hogy mikor van meg nekik. Szóval a hiszti elég túlzás a bnőd részéről.

Van, amikor nagyon fáj, hiába veszek be gyógyszert, azt nehezen viselem, de egyébként más gond nincs.

2016. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Hat utolso, azer nem tulzas, en pl egy eleg nyugodt lany vagyok, de mensi elott hat.. minden kis dolgon felidegesitem magam, egy reklamon is elsirnam magam, szoval nem tulzas szerintem :DD
2016. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nője válogatja, de igen, vannak akik nagyon hisztisek lesznek. Készülj fel haver, fogsz még ebből kapni többet is!
2016. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!